The Outbound Ghost

0The Outbound Ghost indir - (Direkt indir)

The Outbound Ghost hayaletlere yaşamdan sonraki hayata geçmeleri için yardımcı olmakla ilgili bir macera RYO’dur.

Outbound kasabası kelimenin tam anlamıyla bir hayalet kasabadır – çözülmemiş dünyevi sorunlara sahip rahatsız hayaletlerin evi, eski öhm hayaletler tarafından lanetlenen bir sonsuzluğa mahkum hayaletler.

Geçmişle savaş, yeni beceriler kazan, bulmacalar çöz ve Outbound’un gizemlerini açığa çıkararak ruhani bir arafta kısılı kalan ölü kasaba sakinlerinin huzura kavuşmasına yardımcı ol.

Renkli karakterler: Yolculuğun boyunca sevimli hayaletlerden oluşan karakterlerle tanış, her biri çözülmek için bekleyen kendi hikâyelerine sahip.

Savaş karşılaşmaları: Pişmanlık, İyilik ve Kıskançlık gibi geçmiş kişiliğinin hayallerini aç ve bunları sıra tabanlı savaşlarda grup üyesi olarak kullan.

Rozet sistemi: Savaş karşılaşmalarını kazanarak elde ettiğin materyalleri çeşitli efektler ve güçlendirmeler için kuşanabileceğin rozet olarak işle

2.5D Bir Dünya:Sevimli ve kağıt çizimi tarzındaki karakterlerin yaşadığı, özgün bir şekilde göze hoş görünmesi için görsel bir tarza sahip olması adına derinliğe ve detaylara sahip bir dünya

The Outbound Ghost dünyasında, hayaletler pişmanlığın birer simgeleridir.

Çoğu insan öldükten sonra öteki dünyaya geçer, ama önceki yaşamından dertli olanlar huzura kavuşamayıp birer hayalete dönüşür ve yanlışlarını düzeltene dek Dünya’ya musallat olmak zorunda kalır.

Tabii, bir hayaletin bunu yapması bir insana kıyasla çok daha zor olduğundan, bunu başarmak her zaman mümkün olmaz.

Ancak bazıları bu zorluğun üstesinden gelmeyi başarır ve ölümünün kalan kısmını öteki dünyada geçirir.

The Outbound Ghost’ta görevin, bu zavallı ruhların geçmiş yaşamlarıyla barışmalarına veya uzlaşmalarına yardım ederek ebedi mutluluğun keyfini çıkarmalarını sağlamak olacak.

Bunu senin de yapabilmen gerekiyor, ancak geçmiş yaşamındaki hatalarını telafi etmek hiç de kolay bir iş değil, özellikle de, yaptığın hataları hatırlamıyorsan…


The Outbound Ghost indir - (Direkt indir)

988
OYUN BİLGİLERİ 21 Eylül 2022 14:12
The Outbound Ghost

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.72 GB

Crack: GOG

Tarih: 20 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?