The Shadow Government Simulator

1The Shadow Government Simulator indir - (Direkt indir)

The Shadow Government Simulator rüşvet, korkutma, baştan çıkarma ve gerekli her türlü yolla küresel hakimiyet üzerine kurulmuş bir gölge organizasyonun kontrolünü size veren sıra tabanlı bir strateji oyunudur.

Plague Inc. gibi eski klasiklerden ve The Shrouded Isle gibi modern mücevherlerden ilham alan bu, uluslara sızdığınız, güç ağlarını keşfettiğiniz ve ardından onları gündeminize uyacak şekilde yeniden şekillendirdiğiniz zorlu bir oyundur.

Sıra tabanlı stratejik sızma
Yaptığınız her eylem küresel ölçekte önemlidir. Yeni bir ulusa girdiğinizde, emrinizde sadece bir karargah ve minimum bilgi ile yalnız kalacaksınız.

Yavaş yavaş, kimlerin etkili olduğunu ve gerçekte ne kadar güce sahip olduklarını ortaya çıkarmak için filizlerinizi bölgeye göndereceksiniz.

Onların özelliklerini ve kişiliklerini keşfedecek, zayıflıklarını ve onları en iyi nasıl kendi tarafınıza dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz.

Dünyadaki uluslara sızın!
Daha da önemlisi, kimlerle bağlantılı olduklarını keşfedeceksiniz ve böylece tek tek tüm seçkinleri ele geçireceksiniz.

Birbirine bağlı güçlü bir ağa sahip olmak başarının anahtarıdır, ancak büyüdükçe daha görünür olursunuz ve bu da ölümünüze yol açabilir. Zamanı geldiğinde gölgelerden hareket ettiğinizden emin olmak için ağınızı yönetin, bağlantıları kesin ve oluşturun.

Kuruluşunuzu geliştirin
Büyüme ve adaptasyon olmadan dünyayı fethetmek zor olacak. Yeni birimleri ele geçirdikçe yeteneklerini değiştirebilir, yeni özelliklerin kilidini açabilir ve gölge savaşının gerekliliklerine uyum sağlayabilirsiniz.

Dünya hakimiyeti kampanyanız boyunca, organizasyonunuzu benzersiz özelliklerle inşa edebileceksiniz.

Toplumunuzu ve piyonlarını büyük planınıza uyacak şekilde uyarlayın. Dünyayı fethedin ve farklı güçlü ve zayıf yönleri olan Masonlar ve Tapınakçılar gibi farklı grupların kilidini açabileceksiniz!


The Shadow Government Simulator indir - (Direkt indir)

9.447
OYUN BİLGİLERİ 23 Ekim 2022 15:19
The Shadow Government Simulator

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 485.55 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 17 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?