Tiny Football

0Tiny Football indir - (Direkt indir)

Tiny Football, 80’lerin ve 90’ların klasik yukarıdan aşağıya futbol oyunlarına bir geri dönüş. Basit, tek düğmeli vuruş kontrolü, isabetli pas, şut, müdahale, orta, taç atışları, tepeden vuruşlar, serbest vuruşlar ve daha fazlasıyla zengin bir futbol deneyimi sunabiliyor. İç saha ve deplasman formaları, tam kadrolar, özel kupalar ve lig + eleme usulü turnuvalarla 64 ulusal ve kulüp takımıyla mücadele edin.

Bireysel manga üyelerinin becerilerine dayalı olarak gerçekçi pas ve şut üretmek için AI yardımı ile kullanıcı kontrolü paylaşılarak zengin oyun deneyimi elde edilir.

Bu hata payı, elit seviyede bile, her pasın ve şutun işe yaramayacağı anlamına gelir. Bir hedef bir araya geldiğinde her zaman yanınızda olan şans, beceri ve fırsat unsuru vardır.

Her takım üyesinin kendi beceri seviyeleri vardır ve oyuncu pozisyonları bir maçtan önce önceden tahsis edilebilir ve maç kondisyonu düştüğünde veya yaralanmalar meydana geldiğinde değiştirilebilir. Oyundan ihraç edilen oyuncular ve oyuncu cezaları, oyuncuları takım seçimini karıştırmaya zorlayarak maçlara hafif bir yönetim hissi katar.

Sahadaki dram aynı zamanda zorlu mücadeleler, gol kutlamaları, oyuncu protestoları, uzatmalar ve penaltıların yanı sıra bazı daha dramatik olayların tekrarlarını içerir.

Nasıl oynamak istediğinizi seçin
Hızlı maçlar, penaltı atışları, Turnuvalar oynayın veya tam bir sezon boyunca devam edin.
Tüm oyun modları, arkadaşlarla oynama fırsatı sunar.

Senin fikrin önemli
Bize deneyiminiz hakkında geri bildirimde bulunun ve oyunu şekillendirmemize yardımcı olun, böylece siz ve arkadaşlarınızla hızlı bir toparlanma seansı için bunu futbol oyununuz olarak seçeceksiniz.


Tiny Football indir - (Direkt indir)

5.192
OYUN BİLGİLERİ 16 Kasım 2022 12:15
Tiny Football

Tür: Erken Erişim, Oyun, Spor

Platform: PC

Boyut: 44.0 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 15 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?