Wayward Strand

0Wayward Strand indir - (Direkt indir)

Hastaneye Hoş Geldin
1978 yazı, ve Casey Beaumaris tatilinin tadı çıkartırken annesi bir haftasonu boyunca ondan çalıştığı uçan hastanede yardım etmesini ister.

Casey kitapların dostluğunu insanlarınkine tercih etse de teklifi kabul eder, ve ziyaretini gizlice okul gazetesinde makale olarak yazmaya karar verir.

Güvenilir not defteri ile beraber Casey uçağa varır. Çalışanlar, üst düzey bir yetkili geleceğinden ötürü fazla mesai yaparken hastalar da kederleri ve travmaları ile yalnız kalmıştır.

Bütün bunların ortasında ve daha bir sürü birbirine karışan ve iç içe geçen hikayenin ardından, Casey zamanını hastaları tanımaya, hayatlarını öğrenmeye ve hikayelerini öğrendikçe, onlara nasıl yardımcı olabileceğini bulmakla geçirir.

Yaşayan Bir Dünyayı Keşfedin
Wayward Strand’ın dünyasında zaman herkes için ilerler ve karakterler hayatlarına sizin onlarla etkileşime girmenizi beklemeden devam eder.

Wayward Strand’ın eşsiz anlatı mimarisiyle, düzinelerce karakterin hayat hikayeleri, siz oyunu Casey olarak oynarken etrafınızda şekillenmeye başlar.

İnsanları takip ederek, konuşarak, hastaneyi keşfederek kimlerin hayatını öğrenmek istediğinize karar verin.

Hastanadeki insanlar, özenle seçilmiş karakterlere sahiptir; bazıları sevecendir, bazıları tuhaf, bazılarıysa kaba. Her birinin kendi amaçları, tutkuları ve hayalleri vardır.

Her karakter; kendi temposunda, kendi zaman çizgisinde, kendi isteğine göre haraket eder, başkalarıyla hayatını paylaşır, tartışır, şakalaşır, dedikodu yapar veya Casey geldiğinde onunla konuşur.

Her oynayış size daha önce görmediğiniz bir şeyi keşfetme olanağı sunar. İlk seferde, ikincisinde, üçüncüsünde, hatta belki beşincisinde bile kaçırdığınız şeyleri.

Sizin Hikayeniz
Birisini gördüğünüzde, nerede ne yaptıklarını görmek için takip edebilirsiniz. Konuştuklarına kulak kabartabilir veya odaya girerek konuşmaya dahil olabilirsiniz.

Belli karakterlerle daha fazla zaman geçirmek size yeni hikayeler, bölgeler, sırlar ve sonuçlar sunacaktır.

Okul gazatesinde bir muhabir olan Casey, her olayı ve bilgiyi not defterinde kayıtlı tutar. Oyuncular Casey’nin not defteriyle insanların hikayelerinin derinine inebilir, yeni keşifler yapabilir ve gizemin parçalarını birleştirebilir.


Wayward Strand indir - (Direkt indir)

3.957
OYUN BİLGİLERİ 20 Eylül 2022 15:53
Wayward Strand

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.6 GB

Crack: REPACK

Tarih: 15 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?