ZERO Sievert

0ZERO Sievert indir - (Direkt indir)

Dünyanın sonu geldi. ZERO Sievert, tamamı atmosfere dayalı, hayali bir kıyamet sonrası Doğu Avrupa ortamında geçen birden fazla alanda ekipman toplama ücreti alıyor.

Operasyon üssünüz olan sığınak, tüccarlar, modlama istasyonları ve kendinize ait alanlarla doludur ve size vahşi doğada yaptığınız gezilerde ilerleme sağlar.

Bununla birlikte, çorak arazinin vahşi doğasına girdikten sonra, durum çok daha az güvenli hale gelir.

Oyunun beş biyomunda, başlangıçta bir silah ve bir şişe sudan biraz daha fazlasıyla silahlanacaksınız, bu noktadan sonra eşyaları kurtarmak, haydutları alt etmek ve en önemlisi canlı geri dönmek size kalmış.

Ve uyarılırsınız ; nükleer serpinti yerel vahşi yaşamın bir kısmını etkilemiş olabilir…

Keşfedilecek bir çorak arazi
Prosedürel olarak oluşturulan haritalar, sürekli değişen saklanma noktaları, ganimet yerleri ve düzenleriyle Ormana, Alışveriş Merkezine veya Derme çatma Kampa yapılan her yolculuğu farklı kılar. İçeri girmek, çıkmak ve daha iyi olmak için her haritanın sırlarını uyarlayın ve öğrenin.

Tam silah modifikasyonu
ZERO Sievert’in atıklarında sizi en büyük tehdit haline getirmek için birleştirilebilecek 30’dan fazla benzersiz silah ve 150 mod ile oyun tarzınıza uygun bir şekilde avlanın.

Tarzınıza uygun bir silah oluşturun veya nihai avcı olmak için istatistiklere odaklanın.

Yağma ve arayış
Birden fazla görev dizisi, ZERO Sievert dünyasında size rehberlik eder. Bir dizi karakterle konuşarak, geride kalan dünya hakkında yavaş yavaş bilgi ve irfan çözeceksiniz.

Bunun yanı sıra, yeni öğeler oluşturmak, kendi üssünüzü yükseltmek ve ticaret yapmak için kullanılabilecek ganimet için 100’den fazla farklı öğe var.


ZERO Sievert indir - (Direkt indir)

7.351
OYUN BİLGİLERİ 15 Kasım 2022 22:39
ZERO Sievert

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 81.41 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 15 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?