Is Simon There?

0Is Simon There? indir - (Direkt indir)

Merhaba, is Simon there?…

Oğlum Simon’ın ölümünün üzerinden birkaç ay geçti. O trajik günden beri, kendimi hayal edebileceğim en karanlık duygulara kapılırken buluyorum. Yaptığım şeyle her gün perili oluyorum; Ama bazen duygularımdan daha fazlasına musallat oluyorum…

Dışarısı buz gibi ve görünürde komşu yok. Kendi evim artık güvenli değilse nereye dönmeliyim? Ve neden birisi sürekli arayıp Simon’ı soruyor? Neden Simon? O… boşver.

Is Simon There? yaklaşık 40 dakikalık bir tamamlanma süresi olan kısa bir korku deneyimidir. Simon orada mı? ayrıca alternatif bitiş seçeneklerini keşfetmek isteyenler için oyunun ortasında tek bir kontrol noktası içerir.

Is Simon There? keşfetmeniz ve etkileşim kurmanız için küçük bir atmosferik ortam sunar. Nihai gerçeğe ulaşmak için evin her tarafına dağılmış birkaç bulmacayı çözün. Simon kim ve neden biri onu arıyor?

Bulmacaları çözün ve her biri tamamen farklı sonuçlara ve yolculuklara sahip 3 adede kadar alternatif sonun kilidini açın – Bazıları tamamen beklenmedik ve sıra dışı olabilir. Ve elbette, pastayı biraz tatlandırmak için güzel bir küçük Easter Egg!

Önceki oyunlarımdan herhangi birini oynadıysanız, Simon Var mı? benzer bir deneyim sunuyor. Ancak, Is Simon There ile büyük bir fark var mı? birçok bulmaca ve oyuncu etkileşiminden ziyade atmosfere ve pürüzsüz ilerlemeye daha fazla odaklanıyor.


Is Simon There? indir - (Direkt indir)

5.924
OYUN BİLGİLERİ 7 Mayıs 2022 12:15
Is Simon There?

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 6 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?