Kaiju Wars

0Kaiju Wars indir - (Direkt indir)

Kaiju şehre yaklaşıyor! Bu 2D sıra tabanlı strateji oyununda jetleri karıştır ve tankları konuşlandır.

Orduyu komuta et
Daha fazla zamana ihtiyacımız var! – Bir kaiju saldırısının ezici gücünü savuşturmakla görevli Floatio şehrinin belediye başkanı olarak oynayın. Canavarın yolunu yavaşlatmak için tankları ve jetleri park edin (endişelenmeyin, iyi bir sigorta poliçemiz var).

Binalar inşa edin! – Kaiju’nun dikkatini dağıtmak ve şehrin sokaklarını yemle doldurmak için kurbanlık ordu üsleri ve hava limanları inşa edin.

Deneysel silahları konuşlandırın! – Konvansiyonel silahlar yeterli değil; Kaiju’yu uzak tutmak için dondurucu ışınlar ve dönüştürücü mekanizmalar gibi deneysel silahlar kullanın.

Tahliye ediyorum! – Baş bilim adamımız bir anti-canavar serumu üzerinde çalışıyor ama henüz hazır değil! Kaiju çok yaklaştığında nakliye kamyonları, tekneler veya uçaklar kullanarak laboratuvarı boşaltmaya hazır olun.

KAIJU ile savaşın!
Beş benzersiz kaiju – Her biri farklı yıkım türlerinde uzmanlaşmıştır.

Mutasyona uğrarlar! – Her kaiju güçlendikçe ve orta seviye mutasyonlar yoluyla yıkıcı yetenekler kazanırken korkudan titreyin.

Durdurulamaz! – Kaiju öldürülemez, sadece yavaşlatılabilir ve geri çekilmeye zorlanabilir… şimdilik. Mümkünse onlara mühimmat serpin..

Tahmin edilebilir! – En yakın binaya doğru ilerliyorlar ve bu bilim adamları bir sonraki nereye gideceklerine dair kesin olasılıkları hesapladılar. Bu bilgiyi akıllıca kullanın!


Kaiju Wars indir - (Direkt indir)

4.917
OYUN BİLGİLERİ 28 Nisan 2022 19:37
Kaiju Wars

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 717.82 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?