Kingdom Come: Deliverance

14Kingdom Come: Deliverance indir - (Direkt indir)

Bir demircinin oğlu olan Henry olarak korkunç bir iç savaşın ortasında istilacıların köyünü istila etmesini, arkadaşlarını ve aileni hunharca katletmesini çaresiz bir biçimde izlemek zorunda kalıyorsun. Acımasız saldırıdan kıl payı kurtulduktan sonra karşılık vermek için kılıcını eline alma vakti geldi. Ailenin intikamını al ve istilacıları geri püskürt!

Hikâye:

Avrupa’nın merkezinde yer alan Bohemya kültür, gümüş ve ihtişamlı kaleler açısından zengin bir bölgedir. İmparator IV. Charles’ın ölümünden sonra krallık karanlık zamanlara sürüklenmiştir: Savaş, yozlaşma ve fikir ayrılıkları Kutsal Roma İmparatorluğu’nun bu biricik bölgesini paramparça etmektedir.

Babasının ölümünden sonra tahta oturan Wenceslas, babasının aksine toy, rahatına düşkün ve sakin bir hükümdardır. Macaristan Kralı olan üvey kardeşi Kırmızı Tilki Sigismund ise Wenceslas’taki bu zayıflığı fark eder. İyi niyet göstergesi olarak Bohemya’ya giden Sigismund üvey kardeşini kaçırır. Artık Sigismund’u Bohemya’yı yağmalamaktan ve servetine servet katmaktan alıkoyabilecek bir kral yoktur.

Bu karışıklığın ortasında bir demircinin oğlu olan Henry’nin huzurlu hayatı Kral Sigismund’un bizzat emir verdiği bir paralı asker ordusunun köyünü yerle bir etmesi sebebiyle alt üst olmuştur. Bu katliamdan acı da olsa kurtulan az sayıdaki kişiden biri ise Henry’dir.

Ne bir yuva ne bir aile ne de geleceğin olmadan istilaya karşı bir direniş oluşturan Lord Radzig Kobyla’nın boyunduruğu altına giriyorsun. Kader seni bu kanlı çatışmasının ortasına, kızışan bir iç savaşın içine çekmektedir. Bohemya’nın geleceği artık senin ellerinde.

Özellikler:

Devasa ve gerçekçi açık dünya: Göz kamaştırıcı grafiklerle süslenmiş görkemli kaleler ve uçsuz bucaksız bir dünya. Seçenekli hikâye: Görevleri farklı şekillerde yap ve her birinin sonuçlarıyla farklı farklı yüzleş.

Zorlayıcı dövüş: Mesafeli, gizli veya yumruk yumruğa. Silahlarını seç ve acımasız olduğu kadar nefes kesici olan savaşlarda hünerlerini ardı sıra gelen hareketlerle göster.

Karakter gelişimi: Yeteneklerini iyileştir, yeni özellikler kazan, eşyalarını yap ve geliştir.

Yaşayan dünya: Hareketlerin, etrafındaki insanların tepkilerini etkiler. Dövüş, çal, baştan çıkar, tehdit et, ikna et ya da rüşvet ver. Her şey senin elinde.

Tarihsel doğruluk: Tarihi yönden gerçek karakterler ile tanış ve Orta Çağ dönemi Bohemya’sının gerçekçi görüntüsünün keyfini çıkar.


Kingdom Come: Deliverance – REPACK İNDİR – 24.8 GB


Kingdom Come: Deliverance indir - (Direkt indir)

132.846
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

11
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
HuseyinHardal CaferYamanİlkermusacan Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
TC Mustafa Gürpınar
TC Mustafa Gürpınar

comment image BEYLER SİZCE KALDIRIRMI PC nvidia geforce gt 740m ekran kartı var 2gb

Yasin Köklü
Yasin Köklü

gtx 1050 ti normal’de kaç fps alırım benchmark testlerine baktım ama sizden de bir öneri almak istedim.

KızGınAteŞ
KızGınAteŞ

8 gb ram
i5-650 3,20ghz
amd radeon r7 240 2gb ekran kartı
kardırı mı ?

Burak Serin
Burak Serin

bunun gibi başka oyun var mı acaba?

Huseyin
Huseyin

Mount&Blade Turk yapimi oyun olmeden oyna

Kürşat Burhan Özdemir
Kürşat Burhan Özdemir

8gb ram
İntel core i5-3210m işlemci
2gb ekran kartı amd radeon 7600m series /intel hd graphich 4000
Kaldırır mı lütfen kaldırsın

mehmet can
mehmet can

repack ne demek oluyor biri açıklayabilirmi