Last Days of Lazarus

0Last Days of Lazarus indir - (Direkt indir)

Parçalanmış bir ailenin rahatsız edici hikayesi
Sovyet sonrası Doğu Avrupa’da geçen Last Days of Lazarus uzun süredir ayrı olan sorunlu bir adamın, annesinin ölümünden sonra kız kardeşi Lyudmila ile biraz zaman geçirmek için çocukluk evine dönen hikayesini anlatıyor.

Ancak etrafındaki ülke parçalanıyor gibi görünürken, bir dizi açıklanamayan olay onu ailesinin rahatsız edici geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenme arayışına yönlendirir.

Last Days of Lazarus , Gotik bir hava ve doğaüstü unsurlarla Sovyet sonrası dönemden ilham alan güçlü bir anlatıma ve zengin görsellere sahip birinci şahıs bir macera oyunudur.

Hikaye çözülürken, gerçeğin yozlaşmış versiyonunda gezinmeniz gereken şüpheli karakterlerle tanışacaksınız.

Sorunlu bir geçmişle, yalnızca üzerinize serilen gizemleri çözmekle değil, aynı zamanda kurtuluş için en ufak bir umut kırıntısını canlı tutmakla da mücadele edeceksiniz.

Ülkemizin tarihinden ve konumlarından ilham alan Last Days of Lazarus , komünist ve komünizm sonrası mücadelelere dayanan yerel inancın doğaüstü unsurlarıyla dolu bir hikaye anlatıyor.

Herkesin sadece kendini ve hayatta kalmasını umursadığı hasta bir toplumda, aile bağları hala korunup el üstünde tutulabilir mi? Ve bu kadar çok propaganda ve batıl inançla, sağduyulu düşünmeye hala ulaşılabilir mi?


Last Days of Lazarus indir - (Direkt indir)

5.070
OYUN BİLGİLERİ 22 Haziran 2022 19:58
Last Days of Lazarus

Tür: Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.98 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 22 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?