LEGO STAR WARS The Force Awakens

5LEGO STAR WARS The Force Awakens indir - (Direkt indir)

Güç onun etrafında yoğun… 1 Numaralı LEGO® bilgisayar oyunu ürünü, yeni Star Wars hikayesinde eğlence dolu, gülümseten bir macera ile mükemmel bir geri dönüş yapıyor. Filmdeki karakterlerin tümüyle oynayın, bunların arasında Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO ve BB-8 ile aynı zamanda Kylo Ren, General Hux ve Captain Phasma da bulunuyor.

LEGO® Star Wars™: The Force Awakens™’da, büyük etki yaratan filmdeki destansı aksiyonu sadece LEGO’nun sunabileceği şekilde yeniden yaşayın, ayrıca oyun, Star Wars Evreniyle ilgili olan ve Star Wars: Return of the Jedi ile Star Wars: The Force Awakens arasındaki zamanı konu alan yepyeni bir hikaye içeriği de barındırıyor.

LEGO Star Wars: The Force Awakens, yeni oynanış mekanikleri getiriyor; bunların arasında oyuncuların oyunda ilerlemek için pek çok oluşturma seçeneğinden birini seçebildiği geliştirilmiş Çoklu Yapı Sistemi ile ilk defa yeni ve yoğun Silah Savaşlarında İlk Düzen’i geri püskürtmek için çevredeki ortamı kullanarak savaşma imkânı da var.

Not : Oyun 28 Haziran 2016’da çıkmıştır ve TR’de ilk torrentoyunindir.com sitesinde paylaşılmıştır. İyi eğlenceler dileriz.


LEGO STAR WARS The Force Awakens indir - (Direkt indir)

54.661
OYUN BİLGİLERİ 28 Haziran 2016 16:00
LEGO STAR WARS The Force Awakens

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 15.41 GB

Crack: CODEX

Tarih: 28 Haziran 2016

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?