Love, Money, Rock’n’Roll

0Love, Money, Rock’n’Roll indir - (Direkt indir)

Hikaye
Sovyet göçmeni kütüklü ve normal bir Japon öğrenci olan Nikolay, yaşamının alt üst olacağından habersizdir.

Tanıdık ve alışılmış, geçmişteki yaşanmışlıklarla iç dünyasında çarpışacaktır. Nikolay kime gerçekten güvenmesi gerektiğine karar vermeli ve sıradan insanların hayattaki önemini azaltan, güçlü ve varlıklı insanların onunla neden ilgilendiğini öğrenmeli.

Nikolay’ın çocukluk arkadaşı, Himitsu. Nazik, sevecen, her zaman Nikolay için endişeli ve çok can sıkıcı. Bu basit arkadaşlıktan gerçekten memnun mu? Belki de Nikolay’a yıllardır olan sadakati ona basit arkadaşlıktan fazlasını kazandırmıştır?

Nikolay’ın eski kız arkadaşı, Catherine, oyundaki olaylardan bir yıl önce Japonya’yı terk etti. Nikolay ile ayrılıkları en iyi şekilde olmamıştı ve Nikolay hala eski ilişkisinin nahoş anılarını aklından geçirmekte.

Belki de zaman içerisinde bu anıları unutacakken Catherine aniden döndü ve Nikolay’ın sınıfına transfer oldu. Neden geri dönmüştü? Hâlâ onu seviyor mu?

Nikolay’ın okul mütevelli başkanının torunu, Ellie. İnatçı, değerinin farkında ancak şevkten de yoksun değil. İlk görüşteki kadar basit mi yoksa şımarık bir kadın görünüşünün altında bir başkaldırıcı mı yatıyor?

Nikolay’ın sınıf temsilcisi, Kagome. Nikolay ona daha önce hiç bu kadar dikkat etmemişti, ancak olayların beklenmedik şekile gelişmesi onların birbirini daha iyi tanımasına yol açtı.

Kagome okulda pek sevilmez ve arkadaş edinmek için yanıp tutuştuğu da söylenemez. Bu içine kapanık kız ile ilgili her şey gayet net mi yoksa göründüğünden fazlası da mı var?


Love, Money, Rock’n’Roll indir - (Direkt indir)

5.924
OYUN BİLGİLERİ 4 Ağustos 2022 18:50
Love, Money, Rock’n’Roll

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.34 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 4 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?