Mad Games Tycoon 2

5Mad Games Tycoon 2 indir - (Direkt indir)

[h1]Kendi oyun geliştirici stüdyonu oluştur[/h1]
1976 yılı. Eğlence endüstrisini devralmak için birkaç devrimci yola çıktı. Siz de riskli adımı atın küçük ve etkileyici olmayan bir ofiste kendi oyun şirketinizi oluşturun.

Ofisler, üretim tesisleri ve sunucu odaları ile kendi stüdyonuzu kurun. Prestijini artırmak ve sektördeki en iyi çalışanları çekmek için dekoratif nesneleri ofislerinize yerleştirin. Çalışanlarınız için en iyi iş ortamını sağlayın ve onların isteklerine dikkat edin.

En çok arzu edilen ofisleri satın alın, bilgisayar oyunları ve konsollarının lider üreticisi olun.

[h1]Oyunlar ve konsollar geliştirin[/h1]
"Mad Games Tycoon 2" ile hayallerindeki oyunu geliştirmek için sayısız seçeneğin var. Basit bir metin macerasından pahalı MMO’lara. Yayıncılar için yüksek ücretli oyunlar geliştirin veya oyunlar üretin ve dağıtın. Oyunlarınızı tüm konsollarda yayınlamak mı istiyorsunuz yoksa en başarılı ev bilgisayarı için özel hit mi oluşturmak istiyorsunuz? En etkileyici yeni nesil konsolu tasarlayın ve donanım pazarına hakim olun.

[h1]Oyun sektörüne hakim olun[/h1]
En efsanevi oyun geliştiricilerini işe alın, en gelişmiş oyun motorlarınızı satın veya tüm oyun geliştirici stüdyolarını satın alın. Oyun endüstrisini etkilemek için sayısız yolunuz var. Küçük stüdyonuzu tüm krizlerde yönlendirin ve pazar lideri bir şirket haline getirin.


Mad Games Tycoon 2 indir - (Direkt indir)

57.867
OYUN BİLGİLERİ 8 Şubat 2021 08:40
Mad Games Tycoon 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 208.7 MB

Crack: v2021.02.09a

Tarih: 21 Oca 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?