Madden NFL 20

4Madden NFL 20 indir - (Direkt indir)

Face of the Franchise: QB1 – Bir NFL Süper Starı olmak için serüveniniz boyunca verdiğiniz kararların önemli olduğu NFL serisinin Yüzü Olun. College Football National Championship eleme maçlarını oynamak ve NFL Combine ile NFL Draft’ta şansınızı denemek için kendinize ait College Quarterback’inizi oluşturun; size odaklanan yeni ve kişiselleştirilmiş kariyer senaryo modunda serinin yüzü olun. Bir takıma seçildikten sonra benzersiz NFL kariyerinizin hikayesini yazacak olan kişiselleştirilmiş oynanabilir senaryolar, etkinlikler ve dinamik görevleri oluşturan Madden’ın yeni Scenario Engine özelliğini kullanın.

Superstar X-Factor – Maçlarda belirli koşulları yerine getirdiğinizde günümüzün en heyecan verici NFL Süper Starlarının özel yeteneklerini ortaya çıkaran yeni yetenek ilerleme sistemi Superstar X-Factor ile NFL Süper Starlarının duygularını, kişiliklerini ve gücünü hissedin. Benzersiz kişilikler ve gerçek oyuncu hareketinin birleşimiyle NFL yıldızları Madden NFL 20’de canlanıyor. Oyuncu yeteneklerini kişiselleştirmenin yeni yolları sayesinde oyuncu gelişiminin tam kontrolünü elinize alın.

Franchise – Tam bir NFL kariyerinin simülasyonunu yapın ve bir oyuncu, koç veya takım sahibi olarak tek oyunculu veya çok oyunculu liglerde izinizi bırakın. Super Bowl Dynasty’ye uzanan görevinizde en fazla 32 takıma karşı mücadele edin. Yıllık Pro Bowl ve Seasonal Awards’a katılın.

Ultimate Team – Geçmişten ve şimdiki zamandan sevdiğiniz oyuncuların yer aldığı en gelişmiş NFL fantezi takımı kurma modunda rekabet edin. Maç yapın, ödül toplayın, yıl boyunca canlı NFL içerikleriyle günlük, eğlenceli ve etkileyici görevleri tamamlayarak takımızı yükseltin.


Madden NFL 20 indir - (Direkt indir)

24.861
OYUN BİLGİLERİ 29 Ağustos 2019 15:09
Madden NFL 20

Tür: Oyun

Platform: PC

Boyut: 33 GB

Crack: CODEX 

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?