MADNESS: Project Nexus

0MADNESS: Project Nexus indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

MADNESS: Project Nexus , arcade tarzı aksiyon ve düğme kırma vahşeti ile dolu bir üçüncü şahıs Run n’ Gun / Beat’Em Up oyunudur . 16 saatten fazla süren yoğun savaşta ateş edin, bıçaklayın, vurun, doğrayın ve katledin. Zekanız zorlanacak. Sinirleriniz test edilecek. Kan muhtemelen her şeye bulaşacak… Yağmurluğunuzu evde bırakmak için ne güzel bir gün! Ama sorun değil. Kurşunlarınıza ve çeliğinize düşenlerin parçalanmış kalıntıları arasında dolaşırken aklınızdan tek bir şey geçiyor: Bunu onlar istedi. Ve yaptıklarına seviniyorsun.

Madness evreninin anti kahramanlarının saltanatını alın! Ağır korunan tesislere sızın, tarikatçıların baskın olduğu tünel ağlarında hayatta kalın, dinamit kullanan yamyam haydutlara karşı savaşın ve üç kat büyük zırhlı Mag Agent’ların pençesinden kurtulun…

Özel savaşçınızı sıfırdan oluşturun! Özel beceri kademelerinde ilerleyecek ve öldürücü oyun şovlarından perili evlere ve yüksek hızlı trenlere kadar uzanan muharebe ortamlarında bitmek bilmeyen kötü adamların dalgasını üstlenecek donanıma sahip benzersiz bir Madness savaşçısı yetiştireceksiniz. Kendi özel silahlarınızı oluşturun ve üstesinden gelmek için ihtiyaç duyacağınız üstünlüğü kendinize sağlamak için onları en son teknolojiyle donatın.


MADNESS: Project Nexus indir - (Direkt indir)

9.285
OYUN BİLGİLERİ 9 Ocak 2022 17:36
MADNESS: Project Nexus

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence

Platform: PC

Boyut: 3.04 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 30 Eylül 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?