Mafia III: Faster, Baby!

9Bayou’nun batısındaki kırsal kasaba Sinclair Parish’de Sheriff “Slim” Beaumont, korku ve şiddet platformunda hüküm sürüyor. Bir İnsan Hakları lideri öldürülüp diğer aktivistler hedef alındığında Lincoln, kasabanın kötü yönünü ortaya çıkarmak için patlayıcı bir görevde silah arkadaşı Roxy Laveau ile güçlerini birleştiriyor. Slim’i ve yozlaşmış Şerif Departmanını adalete teslim etmek için yüksek oktanlı araba takiplerine, epik ve yeni askeri düzeyde savaş taktiklerine ve operasyonlara katılın.

SINCLAIR PARISH:

Bayou’nun batısındaki, kendilerini yaşam tarzlarını korku ve şiddetle dayatmaya adamış emniyet güçleri tarafından yönetilen tamamen yeni bir kasaba. Geniş ve çeşitli araziler epik araba takiplerinin ve tamamen yeni savaş taktiklerinin zeminini oluşturuyor.

AİLE, İHANET VE İNTİKAMI İÇEREN YENİ BİR HİKAYE:

Önemli bir İnsan Hakları liderinin öldürülmesinin intikamını almak ve Sheriff “Slim” Beaumont ile yolsuzluk çetesini adalete teslim etmek için yerel aktivist Roxy Laveau ile ortak olun.

İNTİKAM STRATEJİNİZİ YENİDEN BELİRLEYİN:

Genişletilmiş dublörlü sürüş ve savaş mekanikleri, yeni araçlar ve silahlar, hem direksiyonda hem de yaya olarak düşmanlarla karşılaşmak için yeni fırsatlar ekliyor.

EPİK ÖDÜLLER:

İntikam yolunuzu daha da kişiselleştirmek için benzersiz Faster, Baby! ödüllerinin kilidini açın. Roxy’nin cehennem ateşi saçan susturulmuş makineli tüfeği MK 1020’yi kullanın. Roxy’nin takipler için yapılmış sportif Lassiter Nightcrawler’ında pedala basın. Ayrıca, Blue Genius ve The Experience kıyafetlerine ve daha fazlasına erişin!
Faster, Baby! Season Pass’in. bir parçasıdır.

Not : Ana oyun ek pakete dahildir. İyi eğlenceler dileriz.

66.073
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2017 07:24
Mafia III: Faster, Baby!

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 44.5 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 28 Mart 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?