Mary Skelter 2

1Mary Skelter 2 indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Kaderden kaçmak için neleri feda etmelisiniz? Bu kabus gibi zindan taramalı RPG’de öğrenin! Kabus Mary Skelter 2’de devam ediyor! Bu birinci şahıs zindan tarayıcısında, her biri son derece özelleştirilebilir karaktere özel sınıflara sahip, Blood Maidens adlı peri masallarından ilham alan karakterler olarak oynayın. Kanla beslenen bir dönüşüm sistemi ile sıra tabanlı savaşlarda güç ve delilik arasında denge kurun ve yıkılmaz Kabuslar gerçek zamanlı olarak kovalarken yaşayan bir hapishaneden kurtulun.

Hapishane – kendi sınırları içinde kapana kısılmış insanlarla beslenen yaşayan bir hapishane. Hapishane, birkaç yıl önce, etrafındaki şehrin oyulmasıyla ortaya çıktı.
Artık Marchens ve hain Kabuslar olarak bilinen çarpık yaratıklar salonlarında dolaşıyor. Otsuu ve Küçük Deniz Kızı, bu dehşetlerden kurtulmaya çalışan “Şafak” olarak bilinen bir grup insanın parçasıdır. Alice’i ve Jack adlı genç bir adamı tek bir görevde kurtarmayı başarırlar. Ancak üsse döndüklerinde Alice deliye döner ve etrafındakilere saldırmaya başlar. Alice, Otsuu ve Küçük Deniz Kızı’nı korumaya çalışan Jack’e vurur ve onları bir uçurumdan aşağı devirir. Daha sonra, Otsuu ve Küçük Deniz Kızı düşüşten uyanır ve Jack’i ölümün eşiğinde bulur…

Böylece, bu çılgın dünyada sığınak arayan bir grup kızın ve genç adamın liderliğindeki kaderden kaçma hikayesi başlar. deliliğe dönüşecek olan – bir Kabus.


Mary Skelter 2 indir - (Direkt indir)

10.122
OYUN BİLGİLERİ 13 Ocak 2022 20:25
Mary Skelter 2

Tür: Aksiyon, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.7 GB

Crack: CODEX

Tarih: 13 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?