Medieval Engineers

15Medieval Engineers indir - (Direkt indir)

Ortaçağ Mühendisleri, mühendislik, inşaat ve ortaçağ teknolojisini kullanan mekanik ekipmanların ve mimari eserlerin bakımıyla ilgili bir sanal alan oyunudur. Oyuncular şehirler, kaleler ve sur duvarları inşa ederler; Mekanik cihazlar ve motorlar inşa etmek; Peyzaj ve yeraltı madenciliği yapın. Keşfedilecek bütün bir gezegen var!

Oyun, gerçek ortaçağ teknolojisinden ve insanların ortaçağ teknolojisini kullanarak mimari eserler ve mekanik malzemeler inşa etme biçiminden esinlenilmiştir. Ortaçağ Mühendisleri, fizik ve tarih yasalarını takip etmeye çalışıyorlar ve 5. ila 15. yüzyıllarda mevcut olmayan teknolojileri kullanmıyorlar.

Ortaçağ Mühendisleri inşaat yönlerine odaklanır, ancak bir de bir aksiyon oyunu olarak oynanabilir. Oyuncuların doğrudan adam-adam savaşı yapmaktan kaçınmasını ve bunun yerine savaş makineleri ve tahkimatı oluşturmak için yaratıcılıklarını ve mühendislik becerilerini kullanmasını bekliyoruz. Ortaçağ mühendisleri birlikler hakkında olmamalı; Yaptığınız makine ile ilgili olmalıdır.

Ortaçağ Mühendisleri, Keen Software House tarafından geliştirilen ikinci “mühendislik” oyunudur. Birincisi, ilk yılında 2 milyondan fazla satılan ve hala çok satan bir isim olan Space Engineers’dir.

NOT : Erken Erişimdir.


Medieval Engineers indir - (Direkt indir)

186.682
OYUN BİLGİLERİ 17 Haziran 2018 00:08
Medieval Engineers

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.37 GB

Crack: v0.6.3.4

Tarih: 22 Ocak 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?