Mount and Blade: Warband

85Mount and Blade: Warband indir - (Direkt indir)

Mount&Blade: Warband, ortaçağ temalı bir rol yapma video oyunu olan Mount&Blade için geliştirilen çok oyunculu bir genişleme paketi’dir. Oyun, Türk firması TaleWorlds tarafından geliştirilmekte olup, Paradox Interactive tarafından 30 Mart 2010 tarihinde Amerika’da ve Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Oyun içerisindeki uluslar birbirleriyle savaşmaktadır. Savaşların sonunda krallıklar yıkılabilmektedir, bütün krallıklar yıkıldığında oyun bitmiş olur. En sona kalabilen ulus, savaşı kazanmıştır. Oyun senaryosunda bütün krallıklar, oyun evreni olan Kalradya’da eski Kalradya İmparatorluğu’nu yeniden canlandırabilmeyi amaçlamaktadır. Oyunda 6 devlet vardır: Rodok Krallığı, Vaegir Krallığı, Svadya Krallığı, Nord Krallığı, Kergit Hanlığı ve Sarranid Sultanlığı. Rodok Krallığı, Kalradya evreninin güney kısmını kaplamaktadır. Genelde dağlık bölgeleri vardır, yer yer ovalarla ve ormanlarla kaplıdır. Kalradya dışı ile olan bağlantıları Bezan Denizi tarafından kapatılmıştır. Vaegir Krallığı, Kalradya evreninin kuzey-doğu kısmını kapsamaktadır. Sürekli karlarla kaplı bu bölge, Kalradya’nın en soğuk bölgesidir. Kalradya dışıyla olan bağlantıları Büyük Tayga ve Alai Denizi’nin bir kısmıyla engellenmektedir. Svadya Krallığı, Kalradya evreninin batısında yer alır. Nehirlerle, ormanlarla kaplıdır ve bütün devletlere komşudur. Nord Krallığı, Kalradya evreninin kuzey-batı kısmını kapsar. Diğer krallıklarla arasına yer yer ormanlar veya dağlar girer, ayrıca her bölgesinin denize kıyısı vardır. Kalradya dışıyla olan bağlantılarını Alai Denizi engeller. Kergit Hanlığı, Kalradya evreninin doğusunu kapsar. Büyük bir bozkırda yaşarlar ve göçebedirler, Kalradya’nın dışıyla olan bağlantılarının bozkır uçurumları kesmektedir. Sarranid Sultanlığı, Kalradya evreninin güney-doğusunu kapsar. Çöllerle kaplı bir arazidedirler, yer yer tepeler bulundurmaktadır. Kalradya dışıyla olan bağlantıları arasında Sarrdak Çölü vardır.

Mount Blade Warband 1.158 Update | 1.158 Crack


Mount and Blade: Warband indir - (Direkt indir)

487.074
OYUN BİLGİLERİ 1 Mayıs 2017 04:12
Mount and Blade: Warband

Tür: RPG, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 617.07 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 30-03-2010

Kaynak: Zamunda

Dil: Türkçe

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

12
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
11 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
oziiiVabsnsjsnsEfe Lozanmert dalMustafa Eren Zorlu Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Vabsnsjsns
Vabsnsjsns

Warband dışında herşey indi kssjndnd

oziii
oziii

kanka torrent indir yazıyor oraya bas belki bilmiyorsundur diye dedim sakın yanlış anlama bende bilmiyordun yakın zamana kadar

Ahmet Ali Salih Kanneci
Ahmet Ali Salih Kanneci

Selamlar Arkadaşlar,

Bir Mount And Blade Tutkunu Olarak Belirtmek İstiyorum Ki, Bu Harika Oyunda Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlayamacaksınız.

Gerçekçi Savaş Mekaniklerinin Yanı Sıra, Senaryo Odaklı Oynanabilen Bir Savaş Oyunu Olması Göze Çarpan Hoş Özellikler Arasında, Oyun Sizin Kararlarınıza Göre Şekilleniyor Ve Bu Doğrultuda İlerliyor.

İsterseniz Varolan Bir Krallığa Hizmetinizi Sunabilirsiniz, İsterseniz Kendi Krallığınızı Kurarak Kraladyaya Korku Salabilirsiniz, Tercih Tamamen Size Ait, Kazandığınız Savaşlardaki Esirleri Serbest Bırakmakta Sizin Elinizde, Onları Esir Alıp Cezalandırmakta.

Doğruyu Savunmakta, Yanlışı Savunmakta Sizin Elinizde İster Ordularınızla Kalplere Korku Salın, İster Kraladyada Adaleti Sağlayan Tercih Size Ait. Son Karar Sizindir Arkadaşlar Ancak Ben Oyunu Şiddetle Tavsiye Etmekteyim.

IraqiBrokeNga
IraqiBrokeNga

oyoyoyoyoy lek bu çok güzel abı ben kuçuk çocuk ama benim baba bana tecavüz etti. böylece bu oyun beni unutturyor :(

Rıdvan Turel
Rıdvan Turel

crack oyunlar güncelleniyormu

yeniyiz burak
yeniyiz burak

gezginlerden indir abi daha kolay direk oluyo fakat yt den seri numaraya baktıkdan sonra crack olucak

Mustafa Eren Zorlu
Mustafa Eren Zorlu

admin 3 kere indirdim belkide daha fazla indirdim fakat arşiv hasarlı diyor . Bİ düzeltin şunu