Mount and Blade

14Mount and Blade indir - (Direkt indir)

Mount and Blade, Türk firması İkisoft tarafından geliştirilen, yayıncı Paradox Interactive’in dağıttığı, kendine ait bir evreni olan, ortaçağ temalı, tek oyunculu bir rol yapma oyunudur.

Savaş, bütün Kalradya üzerine bir kara bulut gibi çökmüştür. Üstelik, bu savaştan herkes nasibini alacak ve hayatta kalmak için tüm insanlar uğraş verecektir. Avcısından, tüccarına, köylüsünden çiftçisine kadar herkes tek bir amaç uğruna mücadele edecektir, savaştan sağ olarak kurtulabilmek. Sadece ileri gelen savaşçılar değil, haramiler ve soyguncular da tehdit oluşturmakta, insanlara zarar vermektedir. Artık devreye girme ve Kalradya’da tekrar barışı sağlama zamanı gelmiştir. Bu kavganın en önemli kahramanı da biz, daha doğrusu oluşturacağımız karakterimiz olacaktır.


Mount and Blade indir - (Direkt indir)

208.404
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2017 23:58
Mount and Blade

Tür: RPG

Platform: PC

Boyut: 843.93 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 28-02-2009

Kaynak: Zamunda

Dil: Türkçe

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

3
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
muhıttın topalakMeta Kulumurat Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
muhıttın topalak
muhıttın topalak

3 mount and blade oyununuda site uzerinden yukledım 3 taneside çalışmıyor ölmüşlerin,n ruhuna değsin aamdın

Meta Kulu
Meta Kulu

Merhabalar,bir sorum olacak.Oyunu kurdum oyun görev yöneticisinde gözükmekte fakat ekranıma oyunun görüntüsü gelmemekte sebebi nedir bilen birisi yardımcı olabilir mi?

murat
murat

oyun kurulum dosyasının içindeki SKİDROW sanırım crack onu yaptım peki Ugrupade olan dosya ne işe yarıyo ve yorumlarda oyun için ayarlarından dil seçenegi ayarlanıyor yazıyo ben bulamadım varsa detaylıca söylermisiniz. yoksa onun için ayrı dosyamı indirecegiz? indiriceksek saglam bi site söylermisiniz _?