My Little Dictator

0My Little Dictator indir - (Direkt indir)

Dünya yıkımın eşiğinde. Geçmişteki anlaşmalar başarısız oldu. Europa güçleri kendilerini savaşa hazırlarken tansiyon yükselir. Kıtanın genç diktatörleri kendilerini savaşın ortasında bulurlar…

Zipangu İmparatorluğu’ndan hayal kırıklığına uğramış ama cesur bir asker olan Yamato Yamamoto , Germania’nın Fühbar’ını gözetlemek için gizli bir göreve gönderilir.

Oyunun çoğu, oyuncunun hikayeyi ilerletmek için tıkladığı ve seçimler yaptığı geleneksel bir görsel roman formatı kullanır.

Bu seçimler, alacağınız sonu belirler. Oynadıkça ve karakterlerle etkileşime girdikçe, ana menüdeki bonus ekranından erişilebilen karakter CG’lerinin ve diğer sanat eserlerinin yanı sıra müzik parçalarının kilidini açarsınız.

Oyun, ana hikayede üç kampanya ve iki yan hikaye içeriyor. Bunlara oyunun belirli noktalarında Kampanyalar ekranından erişilir ve ana oyun tamamlandıktan sonra ek bir prequel oyunu oynanabilir.

Oyun sırasında oyuncuya görevler atanır. Görevlere başlamadan önce, bir oyuncu yaklaşan savaşlar ve arsa ile ilgili her türlü bilgiyi bulabileceğiniz harita ekranına girecek.

Şehir Bilgisini, Harikalar Bilgisini, Görev Günlüğünü ve ayrıca Grup Bilgilerini ve haritanın farklı türevlerini görebilirsiniz.

Bu ekrandan, deneyim oluşturmak ve ekstraların kilidini açmak için her seferinde Ana Görevin önünde Yan Görevler oynamayı seçebilirsiniz.

Oyun, görevlerin bir parçası olarak sıra tabanlı piksel sanat savaşları içeriyor. Gerçek dünya dövüşleri, tanklar ve silahların yanı sıra büyülü saldırılar ve özel becerilerin iyi bir karışımı var.

Hikayeye devam etmek ve ekstraların kilidini açmak için kazanmak için savaşın. Yalnızca hikayeyi ilerletmekle ilgilenen oyuncular için bu savaşları Kolay modda atlayabilirsiniz…

Savaşlardan önce, oyuncuya savaşmak için bir parti seçebileceğiniz ekran sunulacak. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı dövüşçü türleri, faydalı ipuçları, bilgiler ve araştırma ağaçları var. Oynarken ve yaptığınız seçimlere bağlı olarak farklı türde askerlerin, tankların, uçakların ve komutanların kilidini açabilirsiniz.


My Little Dictator indir - (Direkt indir)

3.597
OYUN BİLGİLERİ 7 Haziran 2022 23:54
My Little Dictator

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 967.8 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 6 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?