N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure

0N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure indir - (Direkt indir)

Çıkış tarihi 30 Nisan 2016’dır ve TR’de ilk TORRENTOYUNİNDİR.COM’da paylaşılmıştır. Sahtekarlara itibar etmeyiniz.

N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure muhteşem bir dünyaya yolculuktur. Bir çocuk tüm kilitlerin anahtarıdır ve geceler korkunç değildir.

Kendinizi bulmacalı ve basit kontrollü, hikaye bazı bir birincil kişi oyununa hazırlayın. Çevre büyük ölçüde karakterlere ve onarıl geçmişlerine bağlıdır. N. E. R. O. dünyası sihirlidir. Keşifler daimi mücadeleledir.

N.E.R.O. oyucuları video oyunlarında alışılmadık duyguları tatmaya davet eder.Oyunda görsel roman ve bulmaca oyunu türleri birleşir.

Bilinmeyen dünyadaki sihirli maceraya katılın.Gizemli siyah giysili yol arkadaşı tarafından takip edilen çocuğu oynayın. Onun gözlerinden bu trajik yolculuğun ardındaki hikayeyi öğrenin.

  • N.E.R.O. bulmacalarla dolu atmosferik çevrede geçen basit bir oyun sunar.
  • N.E.R.O. Yüksek çözünürlüklü kaplamalı ve inanılmaz derecede karmaşık tarayıcılar sayesinde rüya gibi görüntüler ve AAA benzeri bir kalita sunar.
  • N.E.R.O. gizemdir.Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.Ancak bulmaca ve keşiflerle tüm hikayeyi öğrenebilirsiniz.
  • N.E.R.O.’nun mükemmel albümü insanı içine çeker ve tasarımla uyumludur. Anlatıcı sesi iki karakteri yolculuklarında takip ederken deneyimin derinden yaşanmasını sağlar.
  • N.E.R.O. nun öyküsü karmaşık ve şifrelidir. Oyuncular hikayenin anlamını sosyal ağlar üzerinden tartışmalarını, düşüncelerini ve ekran görüntülerini paylaşmalarını istiyoruz.

N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure indir - (Direkt indir)

9.139
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2016 13:40
N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.91 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 30 Nisan 2016

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?