No Mans Sky BEYOND

3No Mans Sky BEYOND indir - (Direkt indir)

No Man’s Sky bundan 3 yıl önce yayınlandığında kimi oyuncular tarafından “sıkıcı” olarak değerlendirilmişti. Ancak yayınlanan güncellemelerle bambaşka bir hava kazanan oyun, giderek daha iyi hâle geldi. No Man’s Sky için hazırlanan Beyond isimli son güncelleme de bu çizgiyi koruyacak.

No Man’s Sky’ın yapımıcısı Hello Games‘ten yapılan açıklamaya göre, Beyond güncelemesi 14 Ağustos’ta oyuncularla buluşacak. Oyunun direktörü Sean Murray, Beyond’u “Oyunun şimdiye kadarki en iddialı bölümü” sözleriyle tanımlıyor. Hello Games’ten verilen bilgiye göre, güncelleme oyuna “radikal” bir sosyal ve çok oyunculu deneyim getirecek. Tek kişilik bir deneyim olarak yola çıkan No Man’s Sky’ın bu değişiminin ilginç olduğu söylenebilir.

Beyond’un getireceği en önemli yenilik olarak sanal gerçeklik (VR) modu öne çıkıyor. Oyunun VR deneyimi hem Steam VR hem de PlayStation VR üzerinde yaşanabilecek. VR deneyiminin temelinde de oyunu radikal şekilde değiştirme isteği bulunuyor. Silahları ellerindeki hareketli kumandalarla kontrol edebilecek olan oyuncular, No Man’s Sky’ın etkisini çok daha derin ve güçlü şekilde hissedebilecek.

No Man’s Sky Beyond ile sürpriz yapacak
No Man’s Sky, Beyond güncellemesiyle oyunculara yeni multiplayer deneyimi ve VR desteği dışında bir yenilik daha sunacak. Bu özelliğin ne olduğu şu an için açıklanmazken, güncelleme için yayınlanan son tanıtım videosu bazı küçük ipuçları veriyor.

ANA OYUN DAHİLDİR.DİREK İNDİRİP OYNAYABİLİRSİNİZ.

No Mans Sky BEYOND REPACK 5.3 GB İNDİR


No Mans Sky BEYOND indir - (Direkt indir)

32.247
OYUN BİLGİLERİ 15 Ağustos 2019 09:31
No Mans Sky BEYOND

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.39 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 12 Ağu 2016

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?