No Mans Sky Origin

3No Mans Sky Origin indir - (Direkt indir)

Hello Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan No Man’s Sky‘ın yeni güncellemesi Origins yayınlandı. Sean Murray ve Hello Games ekibi, yayınladıkları yeni güncelleme ile birlikte No Man’s Sky’a birçok değişiklik ve özellik ile birlikte oyuna yeni bir soluk getirdi.

No Man’s Sky’a büyük bir güncelleme getiren Beyond’un ardından çıkan Origins güncellemesi için Sean Murray bu güncellemenin “Origins” olarak adlandırıldığını çünkü bu güncellemenin oyunun evrenine yeni bir soluk getirdiğini söylüyor. Origins güncellemesi ile birlikte oyuncular tıpkı önceki büyük güncellemelerde olduğu gibi bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna gelmiş olan yeni içerikle oyundan keyif almaya devam edebilecekler.

3.0 yaması, oyuncuların yeni şeyler keşfetmesi için geniş evrene daha fazla gezegen ekliyor. Bu yeni gezegenler, oyundaki tüm mevcut gezegenlere ek olarak yer alıyor ve hem mevcut sistemlerde hem de ikili yıldızları içeren yeni güneş sistemlerinde bulunabilirler. Bunun yanı sıra artık gezegenlerde volkanlar, devasa dağlar ve binalar bulunuyor. Ateş fırtınası, şimşek ve kasırga gibi yeni tehlikeli hava koşulları da oyuna eklenmiş durumda.


No Mans Sky Origin indir - (Direkt indir)

39.230
OYUN BİLGİLERİ 25 Eylül 2020 09:26
No Mans Sky Origin

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 10.6 GB

Crack: GoldBerg

Tarih: 12 Ağu 2016

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?