OneShot

0OneShot indir - (Direkt indir)

İnteraktif oyun denildiğinde aklınıza ne geliyor ? VR mı ? Garip hareketler yaparak bölüm geçtiğiniz Wii oyunları mı ? Sizi bir de OneShot’a alalım.

Başlamadan önce, Undertale seven arkadaşların okumasına gerek yok. Onlar koşarak almaya gidebilir. OneShot, Niko isimli bir kedinin kendisini karanlık bir dünyada bulması ile başlıyor. Uyandığı evde bir ampul bulan Niko’ya bu ampulün güneş olduğunu, kulenin tepesine çıkarmasını, aksi takdirde dünyanın yok olacağını söylüyorlar. Biraz klişe geliyor değil mi ? Ancak bu oyunda siz Niko değilsiniz. Siz bu dünyadaki insanların tanrısınız. Kendiniz olarak oynayacaksınız. Adınız Mete, Ali, Ece vs. ile size hitap edecekler ve Niko’ya macerasının sonuna ulaşması için yardım edeceksiniz. Karakterleri önemseyeceksiniz, en çok da Niko’yu önemseyeceksiniz.

Oyunun içindeki bulmacaları çözmek için kendi bilgisayarınızın dosyalarını açmanız, Niko’nun uykusu geldiğinde oyunu kapatmanız gerekecek. Ve bu oyun size oynadığınız her oyundan daha gerçekçi gelecek. 4. duvar darmadağın olurken bir pencereden oyunu oynadığınızı değil, en başta OneShot’ın bir oyun olmadığını göreceksiniz. Harika yazılmış senaryosu, iki normal ve bitirdikten sonra açacağınız asıl sonu ile OneShot deneyim etmeniz gereken ve her zaman aklınızın bir yerinde duracak olan müthiş bir macera.


OneShot indir - (Direkt indir)

11.003
OYUN BİLGİLERİ 2 Ağustos 2021 07:33
OneShot

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 265 MB

Crack: BUILD 4171992 

Tarih: Ara 2016

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?