Outlaws of the Old West

8Outlaws of the Old West indir - (Direkt indir)

Rockstar Games’in Red Dead Redemption serisi gibi büyük popülerlerinden sonra bile, eski batının ayarı, oyunlarda sıklıkla kullandığınız bir şey değil. Ancak, geliştirici Virtual Basement’dan gelen Outlaws of the Old West ile bu çevrimiçi açık dünya hayatta kalma uzmanı, Vahşi Batı’nın zamansız konseptini benimsemeye farklı bir dönüş yapmayı hedefliyor. Açık dünyadaki yolculuğunuz boyunca, eski batının kanunsuz topraklarında hayatta kalabilmek için geniş ovaları ve karlı dağları keşfedebileceksiniz.

PC için 12 Mart’ta erken erişimde piyasaya sürülecek olan Outlaws of the Old West açık dünyaya çevreyi keşfedip, arama yaparak bulduğu kaynakları bir araya toplayacak 150’ye kadar oyuncu getiriyor. Oyun bilinen hayatta kalma oyunu modasındadır. Herkes kaynak çok az veya hiç kaynak olmadan başlar. Hayatta kalmak için gerekleri yavaşça edinmeniz gerekir. Eğer karakterinizin yiyecek ve su gibi temel ihtiyaçlarını karşılayamazsanız, o zaman ölümlerine çok hızlı bir şekilde cevap vereceklerdir ve ölüm sırasında üzerinizde olan herhangi bir şey, diğerlerinin alması için ücretsiz olacaktır. Tıpkı eski batıdaki gibi, doğadan ve ara sıra acımasız haydutlardan gelen tehditlerle veya sizin olanı isteyen iki kişiyle mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

İki yıldan uzun süredir geliştirilmekte olan Outlaws’ın çekirdek oyunu, hayatta kalma odaklı maceraların gideceği noktaya kadar tanıdık geliyor. Ama bunu diğer oyunlardan ayıran şey oyunun ayarının kendisidir.

Outlaws, hayatta kalma oyunlarını üstlenmesinde oldukça katı kurallar içeriyor. Yeterince kaynak edinebilir ve elementler uzun süre hayatta kalmak için yeterliyse, tecrübeli bir kurtulan olmak için kademeli olarak çalışırsanız size vahşi yaşamı daha fazla keşfetme imkânı verir. Sonunda, evler inşa etmek ve hatta küçük meslekler edinmek mümkün olur. Haydutlar, bazı kasaba halkı ve hatta altın madenlerinde toplanan madenciler gibi etrafta dolaşan NPC karakterleri olmasına rağmen karşılaşılacak etkileşimlerin çoğu diğer oyuncularla birliktedir. Partiler oluşturabilseniz ve hatta loncalar yaratabilseniz de, gerçek bir haydut olmak ve başkalarını soymak için hala özgürsünüzdür. Bununla birlikte, bunu yapmak, dünyadaki duruşunuzu etkileyecektir ve eğer yeterince kaosa neden olursanız, diğer oyuncular arkanıza büyük bir hedef çizebilir.

Hayatta kalma oyunu ve kaynak toplama konusundaki bu yoğun odaklanma ile, çevrimiçi oyunda mekaniği ve maddelendirme fazlasıyla parçalı olabilir. Örneğin, bir kement elde etmek için önce bitkilerin öncül materyaller olarak işlev görmesini sağlamanız gerekir, daha sonra işçiliği için bir çıkrık çarkına götürmeniz gerekir. Ve tabii ki, tüm bunları yapabilmeniz için önce çıkrıkların yedek ahşap malzemeden yapılması gerekecektir. Oyunda işçiliğin ne kadar derin olduğunu görmek ilginç; bu, hayatta kalma odaklı diğer oyunlardan biraz daha ileri gidiyor gibi.

Oyunun test alanı olarak görev yapan PC ile birlikte, perakende satışın tam sürümü PS4 ve Xbox One’a gelecek. Geliştiricilere göre erken erişim döneminde, topluluğa doğrudan bağlı olacaklar. Outlaws of the Old West’in eski batının zengin ve az kullanılmış ortamlarına nasıl etki edebileceğini ve çevrimiçi dünyasını nasıl geliştirebileceğini görmek ilginç olacak.


Outlaws of the Old West indir - (Direkt indir)

136.791
OYUN BİLGİLERİ 14 Mart 2019 22:12
Outlaws of the Old West

Tür: Aksiyon, Basit, Erken Erişim, Macera, Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 16.5 GB

Crack: early-access

Tarih: 12 Mart 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?