Outward Definitive Edition

1Outward Definitive Edition indir - (Direkt indir)

Outward: Definitive Edition, oyunculara en kapsamlı Outward deneyimini sunar.

Bu sadece görsel bir revizyondan ibaret değil. Yepyeni bir deneyim yaşatmak için Outward ile Soroborlular ve Üç Kardeş Dağları DLC’lerinin yeni mekaniklerini ve özelliklerini doğal bir şekilde bir araya getirdik. Yeni silahlar, zindanlar ve DLC’lerin özgün mekaniklerinin yanı sıra genel kalite iyileştirmeleri yapıldığını da göreceksin. Maceracılar, Aurai dünyasını keşfetmek için şu anda eşsiz bir fırsata sahip!

Olağan bir gezgin
Outward, hayatta kalma mücadelesine dayalı sürükleyici RPG deneyimi ile en hırslı oyunculara son derece cazip bir mücadele sunmaktadır.
Her maceraperest gibi tehlikeli hayvanlar karşısında saklanmanız veya kendinizi savunmanız ve ayrıca zorlayıcı çevre koşullarına direnmeniz, kendinizi bulaşıcı hastalıklara karşı korumanız, uyumanız ve su bulmanız gerekecek. Yeni şehirlere ulaşmak için yabanda tehlikeli yolculuklara çıkın, çeşitli görevleri yerine getirin ve korkunç düşmanlarla dolu gizli zindanları keşfedin.

Mücadelelerin üstesinden tek başına veya iş birliği ile gel
Aurai’nin büyüleyici, ama aynı zamanda ölümcül dünyasında hayatta kalmak için kurnaz, akıllı ve hazırlıklı olmanız gerekecek. Düşmanlarınızı yenmek için çeşitli stratejiler geliştirin, temel ihtiyaçlarınızı ihmal etmeyin ve bu yolculuğa yerel veya çevrimiçi olarak bir arkadaşınızla çıkın.

Şehir Kurma Mekaniği: Sirocco’yu Yeniden İnşa Etmek
Topluluğun bu acımasız dünyada hayatta kalmasına yardım ederek Aurai’de kendi eşsiz yerleşimini kur! Yeni Şehir Kurma mekaniği ile, Mülteci Kampı’nı Yeni Sirocco’ya dönüştürme sürecinin bir parçası olacaksın.

Büyü Sistemi
Silahlarını, tılsımlarını ve zırhlarını geliştirme olanağı sunan büyüleme sistemini kullanarak zırhını kuşan ve güçlen! 85’ten fazla tarif arasında; hasarı, hava koşullarına dayanıklılığı, element hasarını artırmak, kişiselleştirme ve daha pek çok geliştirmeden sana en uygun olanı bulacaksın.


Outward Definitive Edition indir - (Direkt indir)

17.668
OYUN BİLGİLERİ 17 Mayıs 2022 22:17
Outward Definitive Edition

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 29 GB

Crack: FLT

Tarih: 17 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?