Outward Hardcore

4Outward Hardcore indir - (Direkt indir)

Deep Silver ve geliştirici Nine Dots hardcore fantezi macera RYO açık dünya, hayatta kalma oyunu Outward’ın 26 Mart 2019’da yayımlanacağını duyurdu. Duyuru ile birlikte Outward için bir de fragman yayımlandı. Deep Silver ve Nine Dots yeni oyunları için iddialı açıklamalar yaptı. Outward’da oyuncuları çok farklı bir açık dünya RPG oyunu deneyiminin oyuncuları beklediği ifade edildi. Outward’ın çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Outward çıkış tarihi duyuru fragmanı

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Mart 2019’da yayımlanacak olan Outward, split screen ya da online bağlantı ile ortaklaşa olarak da oynanabilecek. Outward’ın açık dünyasını arkadaşlarımızla birlikte oynayabileceğiz. Oyunda birbirinden farklı silahlar ve çeşitli tuzaklar da kullanabileceğiz.
Özellikle 2018 yılında önceki yıllara göre biraz daha azalmış olsa da, hayatta kalma oyunları popülaritesini kaybetmiş değil. Pek çok iddialı hayatta kalma oyununun zaman içinde, oyuncu kaybı yaşayıp, yok olup gittiğine şahit olduk. Son olarak Atlas büyük bir beklenti yaratmış, ancak pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı.


Outward Hardcore indir - (Direkt indir)

33.770
OYUN BİLGİLERİ 4 Ekim 2019 11:01
Outward Hardcore

Tür: Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 10.8 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 26 Mar 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?