Pathfinder: Wrath of the Righteous – Through the Ashes

0Pathfinder: Wrath of the Righteous – Through the Ashes indir - (Direkt indir)

Siz Şövalye Komutanı efsanevi zafere götürürken, Kenabres’in yanan sokaklarındaki sıradan insanlar hayatta kalmak için ellerinden geleni yapıyorlardı. Savaşı sıradan şehir sakinlerinin gözünden görün ve kahraman olmak için efsanevi bir şampiyon olmanıza gerek olmadığını kanıtlayın. Küçük bir grup kasaba halkını esaretten güvenli bir sığınağa götürün. Kimi kurtaracaksın? Kimi feda edeceksin? Ve ana kampanyanın kahramanları Worldwound’un hangi korkunç sırlarını gözden kaçırdı?

• Düşük seviyeli karakterler için bağımsız bir mini kampanya oynayın.
• İşgal edilen Kenabres’i (ve ötesini) daha önce görmediğiniz açılardan keşfetmek için 8-10 saat harcayın.
• İki yeni yoldaşınız size katılacak – neredeyse her konuda çok farklı görüşlere sahip beklenmedik kahramanlar. Üzerinde anlaştıkları tek şey şu: küçük grubunuz kolay kolay batmıyor.
• Hayatta kalanlardan oluşan bir grup toplayın ve onları güvenliğe götürün. Bunlar sıradan insanlar ve savaşamazlar – ama aynısını onlar için yaptığınız sürece hayatta kalmanıza yardımcı olabilirler.
• Size karşı yığılmış oranlarla felaketten kurtulun. Alabileceğiniz her ekipman parçasına değer vermeyi öğrenin ve savaş alanının her tuhaflığını kendi yararınıza kullanın.
• Uzun zamandır unutulmuş bir iblis lordunun sırlarını öğrenin, onun korkunç takipçileriyle yüzleşin ve onun diğer dünyaya ait alanına bir göz atın.
• Zaferlerinizi ana hikayeye aktarın. Şövalye Komutanının kurtardığınız insanlarla tanışmasına izin verin… Ve bilinmeyen düşmanın pençelerinden kapılmış özel bir yeni sihirli eşya kazanın.
• Bu sadece başlangıç! Bu hikayenin kahramanları ve kötü adamları, ana kampanyada dikkatinizden kaçan Worldwound’un sırlarını daha derinlemesine araştırmanıza izin vermek için gelecekteki oyun genişletmelerinde geri dönecek.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Pathfinder: Wrath of the Righteous – Through the Ashes indir - (Direkt indir)

3.984
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2022 17:53
Pathfinder: Wrath of the Righteous – Through the Ashes

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 25.44 GB

Crack: FLT

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?