Peaky Blinders: Mastermind

4Peaky Blinders: Mastermind indir - (Direkt indir)

Peaky Blinders: Mastermind; Netflix ve BBC’nin ödüllü dizisinden uyarlanan bir bulmaca-macera oyunudur.

1. Dünya Savaşı’nın hemen sonrasında Birmingham’a hoş geldiniz. Dizinin 1. Sezonunda yaşanan olayların hemen öncesinde geçen Peaky Blinders: Mastermind’da Shelby ailesinin kurduğu çetenin bir parçası olacaksınız. Ailesine karşı kurulan bir komployu ortaya çıkarıp düşmanlarının hain planını engelleyen Tommy’nin Peaky Blinders’ın beyni olma yolunda yükselişini izleyeceksiniz.

Kafasında üst düzey planlar yapabilen Tommy gibi siz de bu gücü kullanarak Tommy, Arthur, Polly gibi Shelby ailesinin ana üyelerini kontrol edeceksiniz. Planların sorunsuz işlemesi için akıl yorup karakterlerin ilerlemesini sıfırlayabilecek veya geri sarabileceksiniz. Böylece çetenin beyni olduğunuzu herkese göstereceksiniz.

Gittikçe daha da zorlaşan bulmacalarda en yüksek puanı alabilmek için gizliliği ustaca kullanın ve doğru karakterleri seçip yönlendirerek bulmacaları en kısa sürede tamamlayın.

DİZİYE SADIK SENARYO
Tommy, Arthur, Polly, John, Ada ve Finn’i kontrol edin ve Garrison Barı, Charlie Strong’un Avlusu, Shelby Evi gibi diziden aşına olduğunuz birçok yeri ziyaret edin.

TOMMY’NİN YÜKSELİŞİ
Çinli bir uyuşturucu satıcısının ölümü aileden birinin üzerine atılınca Tommy gerçeği ortaya çıkarmak için kolları sıvar. Çözdüğü her bulmacayla çetenin beyni olma yolunda ilerler.

ÇETENİN BEYNİ SİZ OLUN
Tommy’nin üstün strateji becerisini kullanarak Shelby ailesindeki ana karakterleri kontrol edin ve herkesin eşzamanlı eylemlerini gerçekleştirin.

ZAMANIN İPLERİ ELİNİZDE
Karakterlerin ilerlemeleri kronolojik sırada otomatik olarak kaydedilir. Planınızın eksiksiz işlemesi için olayları ister sıfırlayın ister ileri veya geri sarın.

GİZLİLİK VE STRATEJİ
Gittikçe daha da zorlaşan bulmacaları kimseye görünmeden hızlıca çözmek zorundasınız. Kusursuz bir plan için en uygun karakter ve beceriyi seçip işe koyulun.


Peaky Blinders: Mastermind indir - (Direkt indir)

95.266
OYUN BİLGİLERİ 1 Aralık 2020 10:14
Peaky Blinders: Mastermind

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.34 GB

Crack: HOODLUM

Tarih: 20 Ağustos 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?