Police Simulator: Patrol Officers

5Police Simulator: Patrol Officers indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Brighton’ye hoş geldin! Bu kurgusal Amerikan kentinin polis kuvvetlerine katıl ve bir polis memurunun günlük yaşamını kendin deneyim et. Kanunları ihlal edenleri tespit edip park cezaları keserek işe başla ve sonra daha fazla sorumluluk üstlenerek yolunda ilerle. Brighton halkının bir parçası olup mahalleni tanı ve vardiyan sırasında suçla mücadele etmek için polis olarak günlük görevlerini tamamla. Daima sert ama adil ol: Kanunlara saygı duy ve diğer mahallelerin, bölgelerin ve görevlerin kilidini açmak için daha fazla deneyim kazan.

Police Simulator: Patrol Officers vardiyan sırasında karşılaşabileceğin farklı acil durumların yanı sıra araç akışının ve trafik kazalarının doğal bir şekilde meydana geldiği dinamik bir trafik sistemine sahiptir. Olan bitene anında yanıt vermeye hazır ol! Brighton adındaki bu açık dünyada devriye gezeceğin mahalleleri seçebilir ve buradaki güvenliği sağlayabilirsin. Özel Önsezi Sistemi sayesinde kontrolündeki polis memuru tanıkları sorgularken önemli ipuçları toplayabilir ve bu sayede olayları hızla çözebilir. O yüzden söylenenlere ve etrafında olup bitenlere dikkat et. Police Simulator: Patrol Officers en özgün deneyimin peşindeki deneyimli oyunculara yönelik Simülasyon modunun yanı sıra Brighton sokaklarında sakin bir şekilde devriye gezmek isteyenler için de Rahat mod özelliğine sahip.

Oyunun Erken Erişim Sürümüne dahil olanlar:

Kazaların, hız yapan araçların, trafik sıkışıklıklarının ve kırmızı ışıkta geçme gibi diğer trafik ihlallerinin doğal bir şekilde oluşmasını sağlayan trafik sistemi.
İlk bölgeyi ve buradaki mahalleleri keşfet.
Trafik kazaları, park düzenlemeleri, acil durum aramaları, trafik kurallarının ihlali, aranan kişiler ve yol bariyerleri gibi çeşitli görevler.
Oyunda ilerleyerek mahallelerin, araçların ve modların kilidini açma.
Rahat ve Simülasyon oyun modları.
Önsezi Sistemi

SABIKA KAYDI GÜNCELLEMESİ

Memurlarımıza merhaba! İlk yeni güncellememiz Sabıka Kaydı Güncellemesi hazır ve seni bekliyor! Brighton’ın kalbi olan Şehir Merkezi bölgesini, buradaki yeni mahalleleri ve etkileyici Conway Stadyumu’nu keşfet. Yeterince deneyim kazanarak yeni araba GLADIATOR 6’nın kilidini açtıktan sonra keşfedilmeyi bekleyen yeni mahallelerde aracınla dolaş. Artık arabandaki yeni Polis Bilgisayarını ya da yanından ayırmadığın mobil cihazını kullanarak karşılaştığın şüphelilerin kimliğini, araç plakasını ya da sigorta gibi bilgilerini aldıktan sonra şüphelilerin sabıka kaydını araştırabilirsin. Görevlerini tamamlamanda yardımcı olması için eski yakalama kararlarını veya geçmiş ihlalleri bul. Tabii çöreğini yemeyi de unutma.

Beş mahalleye sahip yeni Şehir Merkezi bölgesi
Yeni araba GLADIATOR 6
Şüphelilerin sabıka kayıtlarına bakmak için Polis Bilgisayarı


Police Simulator: Patrol Officers indir - (Direkt indir)

51.815
OYUN BİLGİLERİ 1 Ocak 2022 17:32
Police Simulator: Patrol Officers

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.8 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Haziran 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?