Professional Farmer 2017

10Professional Farmer 2017 indir - (Direkt indir)

Bahçe veya tarım işleriyle profesyonel olarak uğraşmak isteyenler için efsanevi bir oyun daha geldi. Oyunda en ufak ayrıntıya kadar siz sorumlusunuz. Doğal olarak işinizi ciddiye almanız gerekiyor ki ürünleriniz doğru düzgün yetişsin. İyi eğlenceler dileriz.

Çıkış Tarihi 23 Mart 2016’dır ve her zaman ki gibi TR’de ilk TORRENTOYUNİNDİR.COM’DA

Taşra hayatına hazırlanın! Bu oyun sayesinde kendi çiftliğinizi kuracaksınız! Çiftçilik hayatının tadını çıkarın! Araçlar sürün, tarlalarınızı ekip biçin, hayvanlarınıza gözünüz gibi bakın ve hasatınızı satın! Farklı mevsimler ve hava koşulları sayesinde gerçek hayata uygun bir oyun tecrübesi edinip eğlenin!

Çiftçi olarak yaşadığınız tecrübelerden kazanç elde edin ve bilginiz sayesinde tüm gün sıkı çalışan çiftçilerin günün sonunda şöminenin önünde oturunca yaşadığı memnuniyeti hissedin. Sarf ettiğiniz çaba ödüllendirilecek: tarlalarınız ne kadar iyi sürülürse, ne kadar hayvan yetiştirirseniz, ne kadar ürün üretirseniz; yeni makineler, daha büyük tarlalar ve traktörler için de o kadar gelir elde edersiniz. Hayatınızın büyük çiftçilik tecrübesine hazırlanın!

Özellikler

  • Devasa ve açık bir oyun dünyası
  • Değişken ve gerçekçi mevsimler
  • Gerçeğe uygun traktör ve makineler
  • Kariyer modu ve ayrıntılı öğretim modu
  • Farklı tahıl türleri
  • Dinamik Toprak ve görsel tarla aşamaları

Professional Farmer 2017 indir - (Direkt indir)

59.058
OYUN BİLGİLERİ 23 Mart 2016 20:35
Professional Farmer 2017

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.9 GB

Crack: CODEX

Tarih: 23 Mart 2016

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?