Prognostic

0Prognostic indir - (Direkt indir)

Prognostic , oyuncunun çok çeşitli gerçekçi psişik uygulamalarda ustalaşabileceği ve geçmişin sırlarını ortaya çıkarabileceği birinci şahıs bir dedektif korku oyunudur. Ailesi gizemli koşullar altında ölen genç bir adam olarak oynuyorsunuz. Mirasını kabul etmek, son derece yetenekli bir medyum, bir prognostik olmak ve anne babanızın ölümünden sorumlu olanları bulmak için deli büyükannenizin evine dönüyorsunuz.

Gölgeler dünyasıyla oynamanın bir bedeli vardır. Ölen bir medyum olan selefiniz, onun geçiş ücretini talep etmek için geri dönmüştü. Her adımınızı gözetleyecek bilinmeyen bir güç getirdi. Onlar sana ulaşmadan onların sırlarını açığa çıkarabilir misin?

Tarihsel kehanet yöntemlerine dayalı ritüelleri öğrenin. Ritüeller, ayinleri doğrudan deneyimlemenize, kendinizi tamamen gizem atmosferine sokmanıza ve kendinizi yaklaşan kabustan korumanıza izin verecek… en azından bir süreliğine.

Her yeni gece yeni bir suç getirir. Sakinlerinin kaderini okuyarak lanetli kasabanın sırlarını ortaya çıkarın. Katilleri, suçluları ve kayıp insanları arayın, sebepleri belirleyin ve memleketinizin neden cinayetlerin başkenti olduğunu anlamaya çalışın.


Prognostic indir - (Direkt indir)

10.854
OYUN BİLGİLERİ 20 Mayıs 2022 13:00
Prognostic

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4.02 GB

Crack: DOGE

Tarih: 19 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?