Pure Chess Grandmaster Edition

3Pure Chess Grandmaster Edition indir - (Direkt indir)

Satranç! Dünyanın en popüler oyunlarından biri daha da iyi oldu!

Pure Chess Grandmaster Edition tüm zamanların en iyi strateji oyununun göz alıcı bir kutlamasıdır.

Pure Chess harika özellik seviyesi ve erişilebilir eğitimlerle doludur bu sayede ister Büyük Üstad ister satrancı ilk kez oynuyor olun ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız. Pure Chess her zaman ihtiyacınız olacak tek satrançtır!

Saygın satranç Grandmaster’ın yardımıyla geliştirilen oyun tüm yaşlardan oyuncuların oyunu öğrenmesi ve geliştirmesi için derin eğitimler sunmaktadır. Pure Chess ayrıca on seviye boyunca güçlü ve iyi düzenlenmiş yapay zeka ayarına sahiptir böylece size en uygun ELO’da oynarsınız. Ne kadar iyi olursanız yapay zeka o kadar zorlayıcı olabilir.

Pure Chess Gransmaster Edition her zamankinden daha büyük ve güzel biçimde işlenmiş çeşitlilikte antik çağlardan modern güne özel Satranç Setleri ve Satranç parçaları içermektedir. Herkesin tarzında bir satranç seti ve ayar vardır. Muhtelem detay seviyesi ve üstün teknolojisi ile 100’lerce yıldan sonra Satranç, her zamankinden iyi görünüyor.

Satranç meydan okumayla ilintilidir. İster aynı anda 8 arkadaşla ister 2,5 milyondan fazla oyuncu ile mevcut Pure Chess topluluğuyla isterseniz yapay zekaya karşı oynuyor olun, oynamak istediğinizde oynanabilecek bir oyun her zaman vardır.

Özellikler:
• Muhteşem detay ve özenle oluşturulmuş 9 santranç seti
• Güzel biçimde çizilmiş 6 konum
• Temel, orta ve ileri satranç tekniklerini öğreten kapsamlı eğitim
• Taktiklerinizi test edebileceğiniz 3 Turnuva
• Düşünüp taşınacak 100 Bonus satranç yapbozu
• Arkadaşlarınızdan 8’i ile oynayın
• Sıralama tahtalarında ELO’nuzu ve Turnuva reytinglerinizi takip edin


Pure Chess Grandmaster Edition indir - (Direkt indir)

29.379
OYUN BİLGİLERİ 23 Eylül 2016 19:40
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?