Qvadriga

5Qvadriga indir - (Direkt indir)

Alışılagelmiş yarış oyunlarından farklı bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan Qvadriga, Antik Roma dönemindeki atlı savaş arabalarıyla yapılan yarışlara katılacağınız taktik tabanlı bir yarış oyunudur.

Geliştirdiği sıra dışı mobil oyunlar ile tanınan Slitherine girişiminin ortaya çıkardığı oyunda 4 atla çekilen yarış arabalarının üstünlük kurma mücadelesine katılarak, kuşbakışı görüntü açısıyla kontrol edeceğiniz atlı savaş arabasını düşman saldırılarına karşı koyarak ilerletmeniz gerekmektedir.

Sıra tabanlı olarak geliştirilen oyunda her bir kaç saniyede bir duraklama olmakta ve bu süre içerisinde de arabanız ile yapacağınız hamleler için hızlı bir seçim yapmanız gerekiyor. Oyun içerisinde arabanızı hızlandırabilir, düşmanların saldırılarını bertaraf edebilir, düşmana bindirme yapabilir ya da oyunu yavaşlatabilirsiniz.

En iyi hamleleri kullanarak taktiksel becerilerinizi de sergileyebileceğiniz oyunda düşman ile mücadele ederken aynı zamanda pist üzerinde bulunan keskin virajlardan savrulmamaya da dikkat etmeniz gerekiyor.

Toplam 43 farklı yarışın bulunduğu oyunda, elde edeceğiniz başarılar sayesinde paralar kazanarak arabanızı geliştirme imkanına da sahip olacaksınız.


Qvadriga indir - (Direkt indir)

116.868
OYUN BİLGİLERİ 28 Haziran 2014 00:48
Qvadriga

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 630.17 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 14 Haziran 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Serial: SKID-ROW1-SKID-ROW1

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?