ReCore Definitive Edition

3ReCore Definitive Edition indir - (Direkt indir)

Efsanevi yaratıcı Keiji Inafune ve Metroid Prime’ın yapımcılarından, yeni nesil için ustaca hazırlanmış bir aksiyon-macera oyunu olan “ReCore: Definitive Edition” geliyor. “Joule Adams” olarak, yok edilmenizi amaçlayan robot düşmanların kontrolündeki gizemli ve tehlikeli bir dünya olan “Uzak Cennet” adlı gezegende kalan son insanlardan birisiniz. Hayatta kalmak için, her biri özel yetenek ve güçlere sahip “Corebot” rehberlerinden oluşan cesur bir grup ile dostluklar kurmak zorundasınız. ReCore: Definitive Edition, yeni “Obsidiyen Gözü” macerasını içeriyor. Gözü pek Corebot “Violet”’e katılın ve eski düşmanların Joule ve tüm insanlığa karşı intikamını planladığı, Uzak Cennet’in daha önce keşfedilmemiş “Çılgın Deniz” bölgesinde sonsuz karanlığa yolculuk edin!


ReCore Definitive Edition indir - (Direkt indir)

55.175
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

9
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Gökhan Atilla DemirciMusaConstantineEnes Akyıltuncer Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Yunusemre incesu
Yunusemre incesu

adimin bu oyun nasıl kurulup açılıcak cidden anlamadım yorumlardaki her şeyi denedim ama olmuyor acaba şuraya ıyunun kurulumu ile ilgili bir bilgi verebilirmisiniz

Mete Asana
Mete Asana

”Setup should not intially be run elevated. Run Setup with standard privelleges; it will elevate if needed if you have UAC diasable. it mus be enable. security tip enable it to full level to prevent uac bypasses” HATA BU !!

Mete Asana
Mete Asana

uac baypass diye bir hata veriyor el at admin

tuncer
tuncer

oyun bozuk ne yükleniyor ne açılıyor

Enes Akyıl
Enes Akyıl

setup should not initially be run elevated hatası alıyorum n eyapabilirim? Setrecore tılıyorum bu hata çıkıyor. Korsan win10 kullanıyorum bu yüzden olma ihtimali var mı?

Constantine
Constantine

hocam hayırlı akşamlar,
Oyunu yükleyemedim aynı şekilde setup a tıklıyorum alttan gösteriyor bir zaman sonra kapanıyor youtubeda bir kaç video izledim yapmaya çalıştım olmadı yardımcı olabilir misiniz mümkünse?
@admin