RECYCLE: Garbage Truck Simulator

4Çöpçüler ve yüksek güce sahip çöp arabaları, dünyanın her şehrinde ünsüz kahramanlardır. Pek çok türde atığın etkili bir şekilde toplanmasını ve işlenmesini sağlarken şehirlerimizin çöp içinde boğulmasını önlerler.

RECYCLE: Garbage Truck Simulator”da kendi atık yönetim işletmenin başındayken yürüttüğün çeşitli yönetim görevlerini yaparken etkileyici bir şekilde gerçekçi olan çöp arabalarını sevimli bir şehirde sürersin. Doğru ekibi seç, filonu genişlet, verimli toplama rotaları tasarla, atık sahası lisansı satın al, borç al ve çöp imha konvoyunu şehrin tamamında yönet! Çöp zengini olmak için gerekenlere sahip misin?

Özellikler:

  • Çöp arabalarını, basit çöp kamyonlarını, organik atık kamyonlarını, cam geri dönüşüm kamyonlarını, paletli vinçleri, damperli kamyonları ve buldozerlerden oluşan, yolun ünsüz kahramanlarını kontrol et
  • Daha fazla oyun derinliği için yönetim açısını içerir.
  • Verimli ekonomik yönetim ve oynayışla işletmeni büyütmeye devam et!
  • Farklı bölgelere, YZ yol trafiğine, trafik lambaları ve yayalara sahip gerçekçi bir şekilde simule edilmiş bir şehir.
  • Çöp toplamadan (evsel atık, cam, plastik ve kağıt) atık sahasına ve çeşitli geri dönüşüm tesislerine kadar tüm geri dönüşüm sürecini yeniden yarat!
  • Görevinin başarı veya başarısızlıkla sonuçlandığına karar veren kesin verilerin genel bakışını istatistik merkezinde görüntüle!
38.649
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2017 09:44
RECYCLE: Garbage Truck Simulator

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 730 MB

Tarih: 3 Eylül 2014

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?