Rehtona

2



Rehtona indir - (Direkt indir)

Zıt iki dünya arasında sıkışıp kalmış olan minik kızımızın hikayesini anlatan platformer oyun Rehtona, 23 Ocak itibariyle Steam üzerinden oynanabilir olacak.

İki dünya arasında kalan minik kahramanımız kurtulmak için Memory Fragments yani hafıza parçaları toplamak zorunda. Rehtona’da her bölüm iki dünya arasındaki etkileşimlerden kaynaklanan eksiksiz bir bulmaca dizisine sahip. Bir dünyadaki parçaları birleştirdiğinizde diğer taraf kesinlikle bundan etkilenecektir.

Rehtona hikayesi
Rehtona bir gün kasaba meydanında arkadaşları ile sohbet etmektedir ve aniden bildiği dünya değişmeye başlar. Ve başka bir evren ile kendi dünyası bir görülüp bir kaybolur. Bir zaman sonra Rehtona kendi kasabasında tek başına olduğunu fark eder ama bu kez kasabası oldukça farklıdır. Ardından garip bir kapı gören minik kahramanımız kapının arkasında bir ses duyar ve kapıyı açma cesaretini toplayarak açar. Olaylar bundan sonra çok daha farklı bir hal alarak devam eder.

Bu iki benzersiz ama birbirine bağlı iki dünya arasında birden fazla son bulunmakta. 16-32 bit platform oyunlarını sevenlerin şimdiden radarına giren oyun 23 Ocak Çarşamba günü Steam üzerinde PC ve Mac sistemlerinde olacak.


Rehtona indir - (Direkt indir)

13.533
OYUN BİLGİLERİ 31 Ocak 2019 21:37
Rehtona

Tür: Basit, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 238.2 MB

Crack: Ali213

Tarih: 23 Ocak 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?