Remnant Records

0Remnant Records indir - (Direkt indir)

Trajik yaşamları veya ölümleri olan insanlar bazen fani dünyada sıkışıp kalabilirler. Sadece başkalarının da kendileriyle aynı kaderi paylaşmasını isteyen, saf nefretten oluşan varlıklar haline gelirler.

Yalnızca onları anlamayı başaranlar onları serbest bırakabilir.

Remnant Records, 1 ila 4 oyuncuyla oynanılabilen bir korku inceleme oyunudur, burada bu paranormal konularla ilgilenen bir ajansın en yeni üyesisiniz.

Lanetli olduğu bildirilen yerlere gönderileceksiniz ve göreviniz ekibinizin yardımıyla onları, kötücül yaratıkları temizlemektir.

Bir ruhu kovabilmek için önce onu anlamanız gerekir. Mekanı arayın ve geride bırakılan ipuçlarını bulun: günlükler, gazete küpürleri, sıra dışı nesneler.

Bu ruhun nasıl bir insan olduğunu anlayın ve onunla yakından ilgili birçok eşya toplayın.

Hazır olduğunda, tek yapman gereken şeytan çıkarma ayinine başlamak ve her şeyi doğru anlamış olman için dua etmek… ve dünyadan bu varlığı gönderinceye kadar hayatta kalmak.

Her görevde çözülmesi için yeni ve taze bir hikaye dava usulü gibi vardır.

Hem görünüşte hem de davranışlarda büyük farklılıklar gösteren benzersiz ve korkutucu hayaletler. Sizi hazırlıksız yakalamak için ışık ve gölgeden yararlanan mankenle, en ufak bir ses çıkarırsanız sizi bulacak olan kör koşucuyla ve diğer birçok korkunç ruhla karşılaşın.

Her oyuncunun görev üzerinde güçlü bir etkiye sahip olmasını sağlayabilecek dört farklı rol. Kapıları kırabilecek bir hödük olarak veya ölülerin dünyasıyla yakın bağlantısı olan bir medyum olarak oynayın.

En fazla üç arkadaşla (veya yabancılarla) ortak oyun, oyun içi yakınlık özellikli sesli sohbet ile tamamlandı. Hayaletlerin de yalnızca çok oyunculu oyunlarda görünen benzersiz yetenekleri vardır.

Her oyunu yeni bir deneyim haline getirecek özelleştirilebilir zorluk seviyeleri ve değiştiriciler gibi birden fazla özelliğin seviyesini yükselt ve kilidini aç.

Hayaletin ve soruşturmanın zorluğunu ayrı ayrı ayarlayın ve oyunu oyun stilinize uygun hale getirin.

Görevlerin boyunca deneyimli bir hayalet avcısı ol, bir oyuncu olarak yeni bilgiler edin ve şeytan çıkarma günlüğünü, bir sonraki sözleşmede hayatta kalmak için stratejilerle doldur.

NOT: Steamworkfix’i içerir.

1- Steam’i Başlatın

2- Oyunu “Remnant Records” üzerinden çalıştırın

3- Keyifli oyunlar.


Remnant Records indir - (Direkt indir)

5.687
OYUN BİLGİLERİ 3 Ağustos 2022 23:31
Remnant Records

Tür: Erken Erişim, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?