Rescue Party: Live!

1Rescue Party: Live! indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Bu müthiş macerada insanları felaketlerden kurtarmak için arkadaşlarınızla takım kurun. İşleri düzeltmek için ekibinizle işbirliği yapın!

Rescue Party: Live! oyuncuların deprem, yangın, sel, çığ ve biyolojik tehlikeler gibi feci olaylarla karşı karşıya kalırken mümkün olduğunca çok hayat kurtarmak için bir takım olarak çalışması gereken işbirlikçi bir oyundur. Devam eden acil durumları çözmek için 4 kişilik kurtarma ekibinizle koordinasyon sağlamanız gerekecek.

Kurbanları kurtarmak için karakterinizi seçin ve kontrolünü elinize alın!

Zamana karşı eğlenceli bir yarışta arkadaşlarınızla birlikte çalışın – görevin başarısı için herkesin katkısı çok önemlidir!

Amacınız tehlikede olanları kurtarmaktır. Çevreyi analiz edin, bilgi toplayın, hareketlerinizi planlayın ve harekete geçin!

Arkadaşlarınızla eğlenin ve kurtarma görevlerinde ekip çalışmasının önemini öğrenin. Engelleri kaldırarak, kaynakları birleştirerek ve yaralıları iyileştirmek ve onları güvenli bir yere getirmek için bulmacaları çözerek takım arkadaşlarınıza yardım edin. Ama nasıl hareket ettiğine dikkat et! Tek bir yanlış hareketle takım arkadaşlarınızın yoluna çıkabilirsiniz!


Rescue Party: Live! indir - (Direkt indir)

3.461
OYUN BİLGİLERİ 13 Ocak 2022 18:57
Rescue Party: Live!

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.27 GB

Crack: CODEX

Tarih: 13 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?