Resident Evil Revelations 2

22Resident Evil Revelations 2 indir - (Direkt indir)

Resident Evil: Revelations 2’nin öyküsü, serinin takipçilerinin en sevdiği karakterlerden Claire Redfield’ın geri dönüşüyle başlıyor. Racoon City’den kurtulmuş olan Claire artık anti-bioterörizm organizasyonu Terra Save için çalışmaktadır. Moira Burton ile birlikte hoş geldin partisindeyken ofisi bilinmeyen bir askeri güç basar. Claire ve Moira bilinçlerini yitirirler ve uyandıklarında karanlık ve terk edilmiş bir hapishanededirler. Onları kimin, neden alıkoyduğunu öğrenebilmek için birlikte çalışmaları gerekmektedir.

Kayıp kızının peşinden adaya doğru yola çıkan Barry Burton, düşmanları ve gizli eşyaları sezme yeteneğine sahip yeni karakter Natalia Korda ile karşılaşır. Barry’nin bilindik savaş yeteneklerinin yanı sıra bu yetenekleri de kullanan oyuncular gizemli adada hayatta kalmalı ve Moira’yı bulmalıdır. Her karanlık köşede düşmanlar beklerken Barry mühimmatlarını ve silahlarını akıllıca kullanmalıdır.

İlk Resident Evil: Revelations’ın bölüm bölüm yayınlanan yapısını geliştiren Resident Evil: Revelations 2, 24 Şubat’tan itibaren haftalık olarak yayınlanacak. Oyuncular ayrıca hiçbir bölümü kaçırmamak için Complete Season ya da Full Bundle paketlerinden birini seçme şansına sahip. Resident Evil: Revelations 2’nin her bölümü Raid modu için içeriklerin yanı sıra daha önce duyurulan Claire ve Moira senaryosunu ve yeni duyurulan Barry ve Natalia senaryosunu sunuyor.

Survival-horror’ın dönüşü: Resident Evil: Revelations öyküsünde yeni bir sayfa.
Sezonun korku olayı: Hafta hafta yayınlanacak bölümler saatlerce sürecek oyanış sunuyor.
Başrolde Clare Redfield ve Moira Burton: Serinin en sevilen karakterlerinden Claire ve Barry Burton’un kızı Moira.
Barry geri döndü: Çok sevilen S.T.A.R.S. üyesi kızını aramak için geri dönüyor.
Kötülük izliyor: Bu uzak adadan kaçmanın bir yolu var mı?
Yeni düşman tipleri: Kemikleri görünen The Rotten ve birbirine dikilen insan parçalarından oluşan Revenant’lar.
Yardımlaşmaya dayalı co-op oynanış: Oyuncular ya kendi başlarına oynayıp karakterler arası geçiş yapmalı ya da offline co-op’ta arkadaşıyla birlikte savaşmalı.
Raid modu: Derin hikâye modunun yanı sıra oyunda bulunan Raid modu hem tek kişilik hem iki kişilik co-op oynanışta bağımlılık yapıcı hızlı bir aksiyon sunuyor.

Oyun 4 bölümden oluşuyor.Çıktıkça bu sayfadan yayınlanacaktır.
1.Bölüm – 25 Şubat 2015 ÇIKTI!
2.Bölüm – 4 Mart 2015 ÇIKTI!
3.Bölüm – 11 Mart 2015 ÇIKTI!
4.Bölüm – 18 Mart 2015 ÇIKTI! => İndir


Resident Evil Revelations 2 indir - (Direkt indir)

164.501
OYUN BİLGİLERİ 18 Mart 2015 12:11
Resident Evil Revelations 2

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.54 GB

Crack: Episode.4- CODEX

Tarih: 25 Şubat 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?