Rogue Legacy 2

2Rogue Legacy 2 indir - (Direkt indir)

Rogue Legacy geri döndü! Ama şimdi sonunda 2 var!

Rogue Legacy 2 soysal bir rogue-LITE’dir. LITE, tipik bir roguelike türünün (rastgele koşular, değişen karakterler ve daha fazlası) tüm özelliklerine sahip olan, ancak bunun yanında yükseltmelerin ve ölü varislerin de kalıcı olduğu bir oyundur. Bu oyunda seni tanımlayan şey mirasındır. Ebeveynlerinin mirasını çocuklarına daha iyi bir dövüş fırsatı yaratmak için harca ve aile malikâneni büyüt. Her çocuk kendine has özellikleri ve yeteneklere sahiptir. Onları benzersiz yapan da budur. Kızın bir okçu olabilir. Aynı zamanda bir vegan da olabilir. Her defasında farklı bir deneyime hazır ol. Rogue Legacy 2, oyunu istediğin gibi oynamana imkân verir. Rastgele oluşturulmuş bir dünyanın derinliklerine hızlı ve sert bir dalış yap. Ya da büyük zorluklarla karşılaşmaya hazır olana kadar yavaş ve istikrarlı bir şekilde karakterini geliştir.

Her Macera Eşsizdir
Krallığa her girişinde yeni canavarlar, yeni tuzaklar ve yeni bir düzen seni bekliyor olacak. Başarıyı ezberlemenin değil, doğaçlamanın getirdiği bir dünya.

Kısıtlanmamış Yeni Sınıflar
Her sınıfın oynanışı farklıdır. İster Okçu olarak Sarmaşık Kanopiler üzerinden düşmanlarına zehirli oklar yağdır. İster Mızraklı Ejder Süvarisi olarak gökyüzünde süzülüp düşmanlarına yüksek hızda saldırılar gerçekleştir. Ya da neşeli bir ozan olarak şarkılar söyle, dans et ve ardında cesetler bırak. Rogue Legacy 2, 15 yeni sınıfla 15 farklı oynayış tarzına olanak sağlıyor.

Yepyeni Bir Tarz
Rogue Legacy 2’de tamamen yeni bir sanatsal yaklaşım benimsiyoruz. Devam oyununda el çizimi arka planlara 3 boyutlu karakterler ve 2.5 boyutlu tasarımlar eşlik ediyor. Çizimlerde alışılmış RL görünüm ve hissiyatına sadık kalmak adına yoğun gölgelendirme kullanılmış ve tüm animasyonlar kademelendirme teknikleri ile yapılmıştır.
Yenilenmiş Biyom Üretimi
RL2’de bulunan her alanın tamamıyla yenilendiğini hissettirmek için elimizdeki her imkânı kullandık. Her bir biyom, rastgele oluşturulmuş ve eşi benzeri olmayan bölgeler ortaya çıkarmak için farklı “inşa stratejileri” benimser.


Rogue Legacy 2 indir - (Direkt indir)

6.093
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 01:11
Rogue Legacy 2

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 749.11 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?