Sea of Craft

2Sea of Craft indir - (Direkt indir)

Gemiye hoş geldiniz Kaptan, Beella gezegenine! “Sea of ​​Craft” gerçekçi fizik simülasyonuna sahip bir sandbox okyanus inşa etme oyunudur. Yüzlerce malzeme ile özel geminizi inşa edebilir, ilgi çekici aşamaları keşfedebilir ve şampiyon talep edebilir, rakiplerinize, korsanlara ve canavarlara meydan okuyabilirsiniz. Beella gezegenindeki Keşfedilmemiş Topraklarda yelken açın!

Gerçekçi fizik simülasyonu ile inşa edin ve hayal gücünün ötesinde şeyler yaratın

Gerçekçi fizik simülasyonuna ve son derece özelleştirilebilir tasarımlara dayanan Kaptanlar, çöl vahası, gerçekçi takımadalar ve sonsuz okyanusun üç inşa senaryosunda güverte, sürücü, silah ve sprey gibi yüzlerce bileşen ve malzeme ile özel araçlarını bir araya getirebilir. Okyanustan karalara ve havaya kadar, hayal gücünüzü mümkün olduğunca kullanabilirsiniz. Bir yaratılış çağı geliyor!

Okyanus gezisi mi? Kancalarla top sürmek mi? Evsiz bebek timsahlar kurtarman için seni bekliyor! Kaptanlar, merak uyandıran testi çözmek için bilgeliklerini ve becerilerini kullanarak tema aşamalarında inşa ve yelken tekniklerini öğrenebilirler. Sahneyi temizlemenin tek bir yolu yok. Sadece ustalıkla keşfedenler sıralamada yer alabilir ve şampiyon unvanını talep edebilir. Kaptanlar ayrıca gemi modifikasyonu için hazineleri toplamak için düzenlenmemiş açık denizlerde korsanları ve gizemli canavarları fethedebilir.

Gerçekçi okyanus simülasyonları ve güzel manzara ses efektleriyle, harika bir sürükleyici deneyim için ultra sürükleyici bir deniz alanı yaratabilirsiniz. Uçsuz bucaksız okyanustan sayısız takımadalara ve Beella gezegenindeki kayıp uygarlıkların kalıntılarına kadar.


Sea of Craft indir - (Direkt indir)

13.179
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2022 13:27
Sea of Craft

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.7 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 29 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?