SIMBA THE CAT

1SIMBA THE CAT indir - (Direkt indir)

Simba the Cat, bir yarış arabası sürebilecek, Jeep sürebilecek, motokros ve diğer yarış bisikletlerini kullanabilecek, bisiklete binebilecek, ata binebilecek, uzay sırt çantası ile sonsuz uzayda uçabilecek, Simba ayrıca su altında yüzebilecek. Deniz, ninja kılıcını kullan, uçan kaykay üzerinde de uçabilirsin, boyutlu kapılardan ziyaret etmek için 30 farklı seviye olacak, oyun üçüncü şahıs tek oyunculu ve karakterin odası 360 derece dönebiliyor, oyun bir platform / macera.

Simba atlayabilir ve oyun haritalarında gizlenmiş özel nesneleri veya sırları toplayabilir, Simba tüm altın tavukları, altın kroketleri, altın yumurtaları, altın balıkları ve kedi anahtarlarını (boss’un son seviyesinin kilidini açmasına izin veren) aramak için koşar. Ve bonus seviyelerinin kilidini açın).

Simba bazı seviyelerde düşman köpeklere karşı dikkatli olmak zorunda kalacak, köpeklerden kaçınılması gerekecek, aksi takdirde Simba hayatını kaybedecek ve seviyeye tekrar başlayacak, seviyelerin hepsi farklı.

Son bölümde son Boss Doggy sizi bekliyor olacak.

Tüm oyunu tamamlamak için tüm altın eşyaları bulmanız gerekecek! Elde edilecek oyunun toplam yüzdesi %105’tir.

Bu oyunu klavye ve fare ile veya gamepad ile oynayabilirsiniz (örneğin DS4 Windows araçları ile Playstation 4 için Gamepad) Oyunda otomatik kaydetme işlevi vardır, oyununuzu oluşturabilirsiniz, mevcut 3 farklı kaydetme bloğunuz vardır.

Bu oyunda, bazı seviyelerde ekstra bir deneyim olarak Salvo La Monica’nın (Simba The cat’ın yaratıcısı) avatarını kullanmak mümkün olacak ve Francesca Vasques’in avatarını (Salvo La Monica’nın annesi) kullanmak mümkün olacak. kedi Simba).

Bu video oyunu Unrel Engine 4: Simba The Cat © ile yapılmıştır – Bu oyunu 31 Mart 2020’de ölen gerçek kedim Simba’ya adıyorum, şimdi Simba yeni bir 3d karakter, şimdi bir süper kahraman ve asla olmayacak ölmek! Simba The Cat, Salvo La Monica Production © tarafından yaratılmıştır.


SIMBA THE CAT indir - (Direkt indir)

12.080
OYUN BİLGİLERİ 27 Haziran 2022 19:33
SIMBA THE CAT

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Platform

Platform: PC

Boyut: 31 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 24 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?