SINNER: Sacrifice for Redemption

1SINNER: Sacrifice for Redemption indir - (Direkt indir)

Dark Souls’tan esinlenen aksiyon rol yapma oyunu türündeki zorlayıcı oyunda Adam ruhunu kurtarma görevinde düşmüş bir askerdir ve sekiz öfkeli boss ile karşı karşıya gelecektir. Bu bosslardan ilk yedisi ölümcül günahlardan baz alınmıştır.

Her çarpışma öncesi Adam, savaşa girmek için bir fedakarlık yapmalı ve bir özelliğini seçmelidir. Her savaş bir öncekinden daha zorlayıcı olacaktır ve oyuncular çeşitli kilidi açılabilir silahlar ile savaşta yaptığı eylemler konusunda dikkatli davranmalıdır.

Yalnız savaşçı bir sahilde duruyor, zihni bulutlu, geçmişi unutulmuş fakat durdurulamaz bir güç onu ayakta tutuyor, ismi Adam, Günahlarından dolayı suçlu, bu mekana gizli ve ürkütücü güçler tarafından getirildi. Cavanis Krallığından geldi. Kurtuluş için umutsuz bir arayış içinde bir çok zorlukla yüzleşecek.

Yıkıcı bir krallığın derinliklerinden doğdu ve gittikçe güçlenen şeytani patronları yenme görevini üstlendi.

Günah patronlarıyla karşılaşmadan önce kendi özelliklerizi iyi belirleyin. Gotik anime stili ve Korku hikayeleri ile Klasik patron savaşları ve modern skill-based aksiyon RPG’lerinden ilham alındı. Sinner heyecan verici, iç ürpertici, kendinizi zorlamanızı gerektirecek bir deneyim.


SINNER: Sacrifice for Redemption indir - (Direkt indir)

29.093
OYUN BİLGİLERİ 28 Ekim 2018 14:33
SINNER: Sacrifice for Redemption

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 4.1 GB

Crack: FitGirl Repack

Tarih: 23 Ekim 2018

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

11
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
firat xKamil AdemMahmut Uzun Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mahmut Uzun
Mahmut Uzun

gamepad çalışmıyor. klavye ile oyanamayacak kadar zor :(

Kamil Adem
Kamil Adem

Emeğe saygı fakat oyun çok iyi değil, mouse ile kamera açıları vermiyor, combat olayı da rekatif değil çok çocuksu. Görüntüy
e aldanıp indirdim fakat beni oynanabilirlik hiç sarmadı. 10. dakikada sildim.

firat x
firat x

Yanlız win10 kullanıcısı olarak hala oyun dilini ingilizce yapamadım destek olurmusunuz ?

Mahmut Tebir
Mahmut Tebir

Oyun ingilizce olmuyorsa Denetim masası > Bölge > Biçimler ‘den ingilizce (Amerikan) ‘i seçin olacaktır. Oyun çin yapımı olduğu için oyun otomatik olarak hangi ülke ise onu algılıyor dili bulamayıncada varsayılan dil olan çinceyi yüklüyor. Bunu başka şekil değiştiremiyorsunuz. İni dosyası falan yok. Bu büyük bir hata bence.

kaan karagul
kaan karagul

4K destekliyor mu oyun

BadLucian
BadLucian

oyun benzerlerinden biraz farklı soul ile aslında alakası yok örneğin bir boss a girmek içib zırhını feda ederken başka boss a girmek için silah gücünü feda ediyorsun savaş bitince feda ettiğin özelliği geri alıyorsun. npc veya botlarla karşılaşmadım. Oyun başka sitelerde de ingilizce yazıyor fakat çince galiba ve yeni olduğu için daha çözümü yok fakat oyuna engel değil olan biten belli zaten zorluk ayarı olmadığı için yapıştır geç. tuş atamaları iyi fakat tavsiye kontroller kullanmanız. Dil olayını düzeltirler ileride bence onun haricinde oyuna şans verin.