Skabma – Snowfall

0Skabma – Snowfall indir - (Direkt indir)

Skábma – Snowfall yerli Sámi hikayelerinin ve kültürünün daha önce hiç görülmemiş bir temsilidir. Eski kuzey kamp ateşi hikayelerinin canlandığı bir dünyada İskandinav güzelliğini keşfedin! Bu anlatımlı 3. şahıs macerasında çevresel bulmacaları ve platform oluşturma zorluklarını çözmek için zekanızı kullanın.
Evini kurtar!
Bir Sámi köyünün günlük hayatı, yakındaki bir Tar-Yanan Çukurunda meydana gelen bir kazadan sonra bozulur. Tuhaf bir hastalık bölgeye yayılmaya başlar ve topraktan insanlara ve hayvanlara kadar her şeyi etkiler. Kaçak bir ren geyiği doe arayan genç bir Sami çobanı olan Áilu olarak oynuyorsunuz.

Áilu eski bir büyülü davul olan Goavddis’i bulduğunda büyüyen düzensizliğin gizemi çözülmeye başlar . Enfekte olanlar için zaman azalıyor, ancak Sami şifacıları Noaidis’in uzun süredir kayıp bilgisi hala davulda atıyor. Kaybedilen her zaman geri kazanılabilir! Dört Tanıdık Ruhu bulun ve hastalığın kaynağını bulmak için doğayla yeniden bağlantı kurun. Yeni bir çağ için yeni bir Noaidi olma vaktin geldi!

Ana Özellikler
Hikaye odaklı
Avrupa’nın en kuzeydeki yerli halkı Sámi’ye bağlı benzersiz bir hikaye. Kuzey Sámi’de tamamen seslendirilmiş ara sahneleri kucaklayın ve kendinizi bu anlatı macerasına bırakın.

Kutup doğasındaki görünmez unsurları ortaya çıkarmak için davulunuzu ve Tanıdık Ruhların güçlerini kullanın. Engelleri ve çevresel bulmacaları aşmanıza yardımcı olacak koleksiyonlara, insanların ruhlarına ve ağaçlara giden yolları takip edin.

Sürükleyici Kuzey Dünyası
Ödüllü Hildá Länsman’ın geleneksel Sámi yoik şarkısını içeren büyüleyici müzikle fiziksel ve ruhsal dünyalardaki gizemli manzaraları keşfedin . Áilu’nun dünyasını keşfedin , büyükbabanın aile hazinelerini bulun, yabancıların Sámi kültürüne bakışı hakkında notlar alın, tavşan yakalayın ve oyun dünyası ve Sámi hikayeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ruhlarla konuşun.


Skabma – Snowfall indir - (Direkt indir)

7.187
OYUN BİLGİLERİ 24 Nisan 2022 13:43
Skabma – Snowfall

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Platform

Platform: PC

Boyut: 2.20 GB

Crack: GOG

Tarih: 22 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?