Sniper: Ghost Warrior

47Sniper: Ghost Warrior indir - (Direkt indir)

Latin Isla Truneo ulusu despotik bir yönetimin altında acıçekmektedri ve keskin nişancı Sgt. Tyler Wellsolarak siz, bu ülkenin ormanlarında saklanan asilere yardım etmek için gizli bir görevdesiniz. Tek atış, tek vuruş demek.

Yoğun bitki örtüsünün içinde neredeyse görünmez olmanızı sağlayan kamuflajınızı giyerek bölgeye dair bilgisi sizden daha fazla olan düşmanınızı takip etmelisiniz. Üst seviye bir keskin nişancı olarak bu diktatörlüğe hak ettiği zararı verebilecek misiniz? Baskı altındaki bu ulusu özgürleştirmeyi kafasına koymuş, saldırı odaklı Delta Force timinin bir üyesi olarak yakın çatışmalarda başarılı olacak kadar iyi misiniz?

Sniper: Ghost Warrior, oyuncuları, hedeflerine nasıl yaklaşacağı ve onları nasıl ortadan kaldıracağı konularında çeşitli stratejik ve taktik seçimlerde bulunmaları için zorlayan gelişmiş, gizliliğe dayalı bir oynanış sunmakta.

Bir video oyununda görüp görebileceğiniz en gerçekçi keskin nişancılık tecrübesi. Daha isabetli atışlar yapabilmek için en başta nefesinizi yönetebilmelisiniz…
Mermi yolunu hesaplamanızı gerektiren tamamen gerçekçi balistik sisteminin keyfine varın, merminin düşme oranını ve rüzgar, sis ve yağmur gibi çevresel etkileri hesaba katın…
Kusursuz bir headshot gerçekleştirdiğinizde Bullet Cam modu ile merminizin isabet etme anını seyredin.
Çok çeşitli bir silah seçkisi emrinizde. Bölgenizi Clamore mayınları ile savunun, düşman mevzilerini C4 patlayıcılar ile dağıtın ve bıçak fırlatarak sessiz suikastler gerçekleştirin.
4 tip keskin nişancı tüfeği: AS50, MSG90, SR25 ve SVD Dragunov.
Başka keskin nişancılarla olan kapışmalardan, gerçek zamanlı taktiksel saldırılara ve sabit makineli tüfek çarpışmalarına çok çeşitli sayıda görevler.
Oyuncuyu o zengin ormanların ve detaylı endüstriel lokasyonların içinde hissettiren Chrome motoru.

Sniper: Ghost Warrior Gold Edition
* Sniper: Ghost Warrior
* Sniper: Ghost Warrior – Map Pack
* Sniper: Ghost Warrior – Second Strike


Sniper: Ghost Warrior indir - (Direkt indir)

418.734
OYUN BİLGİLERİ 20 Mart 2015 14:07
Sniper: Ghost Warrior

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.41 GB

Crack: Gold.Edition-PROPHET

Tarih: 24 Haziran 2010

Kaynak: Zamunda

Dil: Türkçe Yama (Ek Dosya Gerekir)

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?