Songs of Conquest

0Songs of Conquest indir - (Direkt indir)

Songs of Conquest, 90’ların klasiklerinden ilham alan sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Wielders adlı güçlü sihirbazlara liderlik edin ve bilinmeyen topraklara giriş yapın. Size karşı çıkmaya cesaret eden ve güçlü eserler için avlanan ordulara karşı savaşın.

Macera bekliyor
Çeşitli düşmanlar ve değerli ganimetler içeren çok çeşitli haritaları keşfedin. Eşsiz düşman grupları, ortamları ve savaş alanları ile zıt biyomlara giriş yapın.

Bir imparatorluk inşa et
Kaynakları yönetin, yeni gelişmeleri araştırın ve krallığınızı genişletin. Kasabalarınızı oyun tarzınıza göre planlayın – kaba kuvvet, sihir veya her ikisinin karışımını mı kullanacaksınız? Dünya hakimiyetine giden birçok yol var.

Birlik yeteneklerini ve güçlü sihri kullanan derin bir savaş sistemine dalın. Mevcut büyüleri ve hasar potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için birlikleri birleştirin. Yüksek zemin talep ederek ve darboğazları koruyarak savaş alanını kendi avantajınıza kullanın.

Oyun İçi Seviye Düzenleyici
Oyun içi seviye düzenleyici, geliştiricilerin sefer ve çarpışma haritaları oluşturmak için kullandığı araçları kullanarak kendi maceralarınızı yaratmanıza olanak tanır. Oyun içi olayları senaryolaştırın, film müziğini kontrol edin, diyalog yazın ve yarattıklarınızı başkalarıyla paylaşın!

Dört fraksiyon destansı bir çatışmada kilitli. Arleon, hakimiyet için birbirleriyle savaşan eski şövalyeler. Rana, bataklıkta hayatta kalmak için savaşan eski kabileler. Loth, şanlı bir gelecek yaratmak için ölüleri dirilten büyücüler. Barya, kendini madeni para, barut ve bağımsızlığa adamış cesur paralı askerler ve mucitler.


Songs of Conquest indir - (Direkt indir)

11.243
OYUN BİLGİLERİ 11 Mayıs 2022 00:37
Songs of Conquest

Tür: Erken Erişim, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?