SOOT

0SOOT indir - (Direkt indir)

Dünya dengesini kaybetti ve büyük bir tehlike, felakete neden olacak bir olayın yaklaşan yıkımıyla insanlığı karşı karşıya getiriyor. Tek umut, gezegeni yeniden şekillendirecek ve trajediden kaçınmak için doğru koşulları eski haline getirecek teknolojide yatıyor.

Teknoloji çağlara boyun eğmiş, tasavvuf ve hurafe devralmıştır; ama dünyalaştırmanın sırrının anahtarı, anavatanını ne pahasına olursa olsun kurtarmaya kararlı cesur bir bilim adamı olan Laura McKenzie’nin elinde.

SOOT’ta oyuncu, hassas bir dengeler ve dengeler sistemi ve dünya ve yaklaşan kıyametin doğası hakkında birden fazla sır içeren heyecan dolu bir hikaye ile bir strateji simülasyon oyunu aracılığıyla dünyalaştırmayı öğrenen bilim insanının kontrolünü ele alır.

Her kurum düzeyi, belirli koşullara ve belirli hedeflere sahip farklı bir gezegendir.

Eski bir dergi bilim adamı Laura MacKenzie’nin eline geçer, onunla Kaptan Cristopher Mason’ın deneyimlerini yeniden yaşar ve gezegenleri dünya haline getirmek için ileri teknoloji kullanan güçlü ve unutulmuş bir uzay medeniyeti olan Federasyon’un sırlarını ortaya çıkarır.

SOOT, dergi sayfalarında çarpışan iki çağın teknolojik zorluklarıyla mücadele ederken, gizemler, çatışan çıkarlar ve karmaşık bir siyasi gündemle dolu dramatik bir hikayeye sahiptir.

İnteraktif çizgi romanlar ve seviyeli diyaloglar.


SOOT indir - (Direkt indir)

4.504
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2022 14:47
SOOT

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.71 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 27 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?