Star Valor

0Star Valor indir - (Direkt indir)

Star Valor, kendi uzay geminizin ve kaderinizin kontrolünü size veren bir Space Action RPG oyunudur.

Hiç kimse olmaktan galaksideki en büyük isim olma yolunda ilerlerken, prosedürel olarak oluşturulmuş geniş bir açık dünya galaksisini keşfedin.

Ancak insanlığın sonuncusunun, neredeyse yok olmalarına neden olan yabancı varlıklar tarafından yönetildiği bir evrende, zenginlik ve güç kolay gelmez.

Star Valor’da nasıl ilerlediğinizin ve nihayetinde ne olacağınızın tam kontrolü sizde. Yolculuğunuz boyunca, sizi kimin dost ve düşman olarak gördüğünü değiştirerek hangi gruplara katılacağınızı seçeceksiniz.

Alternatif olarak, bağımsız olmayı seçebilir ve evrende kendi yolunuzu, müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı bulabilirsiniz.

Değerli malzemeler ve mineraller için asteroit madenciliği yapmak, çeşitli görevleri tamamlamak, mal ticareti yapmak, gemi enkazlarını kurtarmak, kendi silahlarınızı yapmak, korsanlardan ödül talep etmek ve hatta bir korsanlık yoluna çıkmak gibi çeşitli etkinliklerle kredi kazanarak yolunuzu geliştirin.

Ne yaptığınız ve ününüzü ve servetinizi nasıl kazanacağınız tamamen sizin seçiminizdir.

Yolculuğunuz boyunca, yeni bir oyuna başlarken yeni seçeneklerin kilidini açmanıza olanak tanıyan ve size en uygun oyun stilini yaratarak uygun gördüğünüz şekilde harcamanız için beceri puanları sağlayan deneyim kazanırsınız. Her şey mümkün ve nasıl oynadığınızın kontrolü tamamen sizde.


Star Valor indir - (Direkt indir)

1.345
OYUN BİLGİLERİ 4 Ağustos 2022 18:39
Star Valor

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 728.42 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 3 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?