Stronghold Warlords The Warrior Queen

0Stronghold Warlords The Warrior Queen indir - (Direkt indir)

MÖ. 1230’da başlayan Savaşçı Kraliçe Mücadelesi, ünlü komutan Fu Hao’nun çok sayıdaki fetihlerine hayat verir. Shang Hanedanlığı; acımasız kabile savaş beyleri, bitmek bilmeyen anlaşmazlıklar ve kısa ömürlü liderler arasında iktidara yükseliyor. Bu sırada Kral Wu Ding, topraklarını istiladan korumak için yetenekli komutanına güveniyor. Shang krallığının dışında doğan Fu Hao hanım kraliyet arasında kendine bir yer edinip Kral’ın ordularının yönetimini üstleniyor ve onları korkusuzca savaşa götürüyor.

Stronghold: Warlords ana oyununda mevcut olan tek oyunculu hikâyeyi geliştiren bu mücadele DLC’si, 6 yeni zorlayıcı görev ile 15 yıllık antik Çin tarihini anlatıyor. İstilacı Tu-Fang’e karşı saldırılar düzenledikçe, kuzeyde Qiang Fang birlikleriyle çarpıştıkça ve Shang Hanedanı’nı zafere ulaştırdıkça Çin askeri tarihinde önemli bir rol edin ve en güçlü Shang generallerinden biri ol.

Savaşçı Kraliçe DLC’si ile bu mücadelenin bir parçası olarak, kontrol edebileceğin yapay zekâya sahip iki yeni savaş beyi de geliyor. Çarpışma modunda veya çevrimiçi çok oyunculu olarak oynayabilirsin.

Kartal Savaş Beyi
Zapt edilmesi zor ama yanındayken güçlü bir müttefik olan Kartal Savaş Beyi, yoğun diplomasiyle veya askeri güçle ele geçirilebilir. Kontrolün altındayken düşmanların, tüm okçuların hasarını arttıran bir özelliğe sahip olan Kartal’dan korkmalıdır. Kartal bu özelliğiyle hem saldırı hem savunma becerini güçlendirir. Kartal, özellikle oyunun başlarında savunman sadece yardımcı askerlerden oluşurken etkili olabilir. Buna bir de okçu ekipleri veya tüm bir kuşatma ordusu gönderme yeteneği de eklenince ne olursa olsun savaşın gidişatını değiştirebilen bir savaş beyi ortaya çıkar.

Köpek Savaş Beyi
Neredeyse her durumda efendisine yardım eden sadık bir askeri müttefik olan Köpek Savaş Beyinin avantajı, popülerliğini büyük miktarda arttırırken bölgeni düşmanların istilasından korumasıdır. Savunma amaçlı duvar kalkanlar inşa edebilme, güçlü imparatorluk muhafızları toplama ve ağır gürzler üretme yetenekleriyle Köpek Savaş Beyi, savaş alanındaki en güçlü birliklere kısa yoldan erişebilmeni sağlar. Geniş bir taktik yelpazesine uygun, çok yönlü bir müttefik olan Köpek Savaş Beyi sonuna kadar yanında olacak.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Stronghold Warlords The Warrior Queen indir - (Direkt indir)

19.380
OYUN BİLGİLERİ 27 Nisan 2022 17:28
Stronghold Warlords The Warrior Queen

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.4 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 25 Ocak 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?